Kanal D'deki Sadakatsiz Dizisinin Volkan'ı hakkında ortaya çıkan gerçek herkesi şaşkına çevirdi! Meğerse ünlü oyuncunun..

Kanal D'deki Sadakatsiz Dizisinin Volkan'ı hakkında ortaya çıkan gerçek herkesi şaşkına çevirdi! Meğerse ünlü oyuncunun..

Kanal D'nin dizisi Sadakatsiz'in Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk hakkında şok eden bir gerçek ortaya çıktı. Daha önce kimsenin fark etmediği gerçek ortaya saçıldı, herkes şoka uğradı. Caner Cindoruk magazin gündemini böyle karıştırdı

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz'in başrolü Caner Cindoruk hakkındaki gelişme herkesi şoka uğrattı. Cindoruk'un iki erkek kardeşinin de oyuncu olması ve kendisine çok benzemesi sosyal medyada yankı buldu. 

Cansu Dere ile birlikte başrolleri paylaşan Caner Cindoruk Sadakatsiz dizisi ile adından söz ettiriyor. Kırk yaşındaki Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşinin de oyuncu olması ve birbirlerine olan benzerlikleri olay yarattı. Caner Cindoruk'un kardeşi Münir Can Cindoruk otuz bir yaşındayken kendisine benzerliği ile şaşırtan kardeşi Taner Cindoruk ise 39 yaşında.

9a.jpg

Gerçeği kimse bilmiyordu ancak Adanalı Cindoruk kardeşlerin hepsi çok başarılı oyuncular. Caner Cindoruk şu sıralar Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere ile birlikte Volkan karakterini canlandırıyor. Aralarında bir yaş olan kardeşi Taner Cindoruk ise hem oyunculuk hem de yazarlık yapıyor.

Taner Cindoruk kim?

Küçük kardeş olan Taner Cindoruk'un iki tane kitabı bulunmakta. Çocuğa İnanmanın Sonu Yok ve Ölüm De Yaşlanmadı Gitti kitapları birer şiir kitabıdır. Şairliğinin yanında oyunculuk da yapan Cindoruk'u daha önce Show TV'de yayınlanan Zemheri dizisinde ve Muhteşem Yüzyıl Kösem  dizisinde Silahdar Mustafa Paşa olarak gördük. 

Münir Can Cindoruk

Kardeşlerin en küçüğü olan Münir Can Cindoruk da isminden söz ettiren başarılı bir oyuncu olarak öne çıkıyor. Ankara Yazı, Torun İstiyorum, Bir Şey Değilim gibi yapımlarda rol alan Münir Can Cindoruk da abilerine olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

İlgili Haberler