Kanal D'nin Entrikalı Dizisi Sadakatsiz Hayranları Yasa Boğuldu! Yakında Final Yapacak

Kanal D'nin Entrikalı Dizisi Sadakatsiz Hayranları Yasa Boğuldu! Yakında Final Yapacak

Kanal D ekranlarında her çarşamba akşamı yayınlanan Sadakatsiz dizisi hakkında bomba gelişme. Güvenilir gazetecinin iddiasına göre dizinin final tarihi çok yakın. Reytinglerde iddialı olsa da bu sondan kaçamadı...

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk gibi güçlü isimlerin yer aldığı sadakatsiz dizisi yirmi sekizinci bölümü ile beş mayıs salı akşamı ekranlardaydı. Dizinin final yapacağı tarihi ise gazeteci Birsen Altuntaş açıkladı. Twitterdan açıklama yapan Altuntaş'ın iddiası yeri yerinden oynattı.

Son bölüm herkesi sinirlendirdi

Son bölümü ile sinirleri iyice geren Sadakatsiz dizisinde büyük bir gelişme yaşandı. Dizinin hayranları özellikle Derin'in suçlamalarına çok sinirlenen seyirci, dizinin sonunu da merak ediyordu.

Son dört bölüm

Ancak gazeteci Birsel Altuntaş'tan beklenmeyen final tarihi bilgisi geldi. Altuntaş twitter hesabı üzerinden Med Yapımın imzasını taşıyan Sadakatsiz'in otuz ikinci bölümünde finale kavuşacağını duyurdu. Yani dizinin sadece son dört bölümü kaldı. Eğer herhangi bir olumsuz gelişme yaşanmazsa Sadakatsiz son olarak İki Haziran akşamında seyirciyle sezon finali için buluşacak.

Dizinin nereye evrileceği merak konusu

Dizinin hayranları ise iyice karışan hikayenin sezon sonunda nasıl bir hal alacağını merak ediyor. Eylül ayında ise Sadakatsizin ikinci sezonu ile ekranlara dönmesi bekleniyor.

Uyarlama versiyonlara göre tahminler yürütüyorlar

Olayları dizideki karakterler gibi anlamlandırmaya çalışan dizinin hayranları sosyal medya üzerinden süreli olarak ne olacağını tartışıyor. Dizinin orijinal versiyonu olan Doctor Foster ve Güney Kore uyarlaması olan The World Of The Married'in finallerini kıyaslayan hayranlar, özellikle Ali'ye ne olacağını merak ediyorlar. Ancak uyarlama yapımlarından çok daha farklı bir yol izleyen Sadakatsiz'in nasıl bir sonuca ulaşacağı da büyük bir muamma.

Başarılı bir ekibe sahip

Med yapımın üstlendiği Sadakatsiz dizisinin yönetmen koltuğunda Yasak Elma'nın da dördüncü sezonunun yönetmeni olan Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Dizi İngiltere yapımı Doctor Foster uyarlaması ancak Sadakat'in senaristliğini ise Kemal Hamamcıoğlu ile beraber Dilara Pamuk ikilisi üstleniyor. 

En Yeniler