KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: Kendinizi dönüştürebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Bu ay kendinizle daha yakından ilgilenmelisiniz. Kişisel gelişim kitapları okuyabilirsiniz. Aşk hayatında 17 Kasımdan itibaren iyileşmeler ve olumlu gelişmeler olacak. Fakat 17 Kasıma kadar ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda daha çok çalışmak zorunda kalsanız da sonucunda bir rahatlama yaşayıp, işle ilgili sorunları halledebileceksiniz. Finansal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz temkinli olunuz. Sağlığınızda her hangi bir sorun görünmemekte.

BOĞA BURCU: Sezgilerinize güvenebileceğiniz ve sezgilerinizin doğru yolda ilerlemenize yardımcı olacağı bir ay. İkili ilişkilerde yaşadığınız belirsizlikler ortadan kalkacak ve rahatlayacaksınız. Maddi konularla ilgili planlarınızı dikkatli yapınız. Aldatılmalara karşı temkinli olunuz. Sağlığınıza dikkat ediniz özellikle bel bölgesinde problemler yaşayabilirsiniz. Hastaneye gitmeniz gerekebilir. İş hayatınızda yapamadığınız işleri yapmaya ve bitirmeye çalışın.

İKİZLER BURCU: Yönetici gezegenin Merkür bu ay 18 Kasım'dan itibaren Retro hareketine başlayacak. Sözlerinize dikkat ediniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar yaşayabilir. Eşinizle problem yaşamanıza sebep olabilir aman dikkat. Bu ay sanatsal faaliyetlere, hobilerinize varsa çocuklarınıza yapacağınız harcamalara dikkat ediniz. Hades 2. evinizde ciddi harcamalar yaşayabilirsiniz. Bu ay psikolojinize yani ruhsal durumunuza dikkat ediniz. Çok çalışacağınız yoğun olacağınız bir ay sizi bekliyor.

YENGEÇ BURCU: Kuzey ay düğümü bu ayın 16'sında yengeç burcuna geçiyor. Hayatında değişimle ilgili olaylar başlayacak. Maddi konularda ilk önce benim param demeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız harcamalarda ilk önce ben demelisiniz. İş hayatında yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere dikkat ediniz. Zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı unutmayınız. İkili ilişkilerde aldatılmalara ve aldatmalara karşı temkinli olunuz. Yaşanabilecek ani tartışmalara karşı temkinli olunuz.

ASLAN BURCU: Bu ay özellikle duygusal harcamalardan kaçınınız. Sağlığınıza çok dikkat ediniz. Satürn ve Plüto 6. evinizde gerek sağlık gerekse iş ortamında sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun. İkili ilişkilerde sorunlu bir ay olacak. Mars 7. evinizde tartışma ve kavgalar yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle 18 Kasım da yaşayacağımız Merkür retrosunda iletişim tarzınıza daha dikkat ediniz. Aile büyüklerinizden maddi destek alabileceğiniz bir ay olacak.

BAŞAK BURCU: Kardeşlerinizle ilişkilerinizde gerek maddi gerekse sevgi ilişkilerinde değişim yaşayacaksınız. Aile büyükleriniz partnerinizle olan ilişkinize karışabilir. Özellikle evli olanlar buna izin vermeyin. Bazı başaklar bu ay seyahat etmek isteyebilir ya da bazıları eğitim konularına yönelmek isteyebilir. Yaşayacağınız bu deneyim size yüksek farkındalık kazanmanıza fırsat verecek. Bu ay sağlığınıza özellikle sinirlerinize dikkat edin. Negatif düşünce ve tartışmalardan uzak durunuz.

TERAZİ BURCU: Bu ay Venüs 17 Kasımda burcunuzda ileri hareketine başlayacak. Maddi konularda karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirin. Hayallerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız çalışmalardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sağlığınıza özellikle ayaklarınıza dikkat ediniz. Vücudunuzu hastalıklara karşı koruyun. İkili ilişkilerde ben bilirim tavırlarınızı bir kenara bırakın. Ani tartışma ve kavgalar yaşayabilirsiniz. Sakin olun ve ben yerine biz deyin.

AKREP BURCU: Harcamalarınıza dikkat ediniz. Maddi konularda karar vermekte zorlanacaksınız. İş ortamında ani gelişen olaylar yaşayabilirsiniz. Temkinli olunuz. Kafanızdan alabileceğiniz darbelere karşı dikkatli olunuz. Kafa bölgesini kazalara karşı korumanızı tavsiye ederim. Bu ay ayrıca sebepsiz oluşabilecek baş ağrıları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde tartışma ve kavgalardan uzak durunuz. İlişkinize dikkat ediniz.

YAY BURCU: Bu ay çalışmalarınızda disiplin çok önemli. Maddi kayba uğramamak için düzenli ve dikkatli çalışmalısınız. Maddi sıkıntılarınız olsa da kolaylıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Merkür retrosu burcunuzda olacağı için özellikle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Aile içinde, partnerinizle ilişkinizde sözlerinizi cımbızla seçmelisiniz. Yalan söylemekten kaçının. Bu ay bacaklarınız hassaslaşabilir. Ağrılarınız oluşabilir.

OĞLAK BURCU: Maddi konularda yapacağınız harcamalarda ben bilirim tavırlarını bırakmanız gerekiyor. Yanlış harcamalar yapıp sıkıntıya düşebilirsiniz. İş ortamında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durunuz. Sağlığınıza dikkat ediniz. Bu ay Güney ay düğümü Oğlak burcuna geçiyor. Yaşadıklarınızı sorgulamaya başladığınız bir ay olacak.

KOVA BURCU: Bu ay harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Para içeren bir konu hakkında karar alırken daha dikkatli karar almalısınız. Chiron maddi konularda problem yaşamanıza neden olabilir. Aldatılmalara karşı dikkatli olunuz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizle ilgilenmeyi ve sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. Plüto'nun 12. eve düşmesi takıntılara ve psikolojik problemlere sebebiyet verir, olayları akışına bırakarak takıntı yapmadan, yeni bir bakış açısıyla ele almakta yarar var. Sevdiklerinize sevginizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir ay olacak.

BALIK BURCU: Maddi konularda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinden maddi yardımlar alabileceğiniz bir ay olacak. Kendinizi duygusal ve aldatılmış hissedebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için göstereceğiniz cabanın karşılığını almakta zorlanıp kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Sağlığınızdaki problemlerle ilgili yaptırmanız gereken kontrolleri atladıysanız bu ay sağlığınıza dikkat edin derim. Ciddi sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güzel bir döneme girilecek. Sevdiklerinizle, partnerinizle daha çok vakit geçirebilirsiniz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar