Kayıp İlanı Vermişti.. Yaptığı Davranış Affedilmedi, Partiden İhraç Geldi...

Kayıp İlanı Vermişti.. Yaptığı Davranış Affedilmedi, Partiden İhraç Geldi...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Aydın eski İl Başkanı, yeni il başkanı hakkında kayıp ilanı verince ortalık karıştı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) içerisinde çeşitli görevlerde bulunan Aydın eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz, yeni il başkanı için öyle bir şey yaptı ki görenler şaşkına döndü.

Aydın'da Cumhuriyet Halk Partisinin İl Başkan'lığı görevini yürüten Ali Cankır, geçtiğimiz günlerde kendisi hakkında verilen kayıp ilanını görünce şoka uğradı.

Eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz'un sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Cankır hakkında kayıp ilanı vermesi CHP yönetiminde tepkiye neden oldu.

Yaptığı Affedilmedi!

Yaptığı paylaşımla tepki çeken eski başkan Kalınomuz, partiden kesin ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edilmişti. Savunması istenen Kalınomuz için toplanan Disiplin kurulu kararını verdi ve eski il başkanının parti ile olan tüm bağı kesin olarak kesildi.

Yine Sosyal Medyadan Duyurdu

Partiden ihraç edilmesinin ardından tekrar paylaşım yapan Kalınomuz, Sosyal medya hesabında önce partisinden ihraç edildiğini duyurdu ardından "bu kararı bir onur madalyası olarak taşıyacağım" sözleriyle yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

sosyal medyayı oldukça etkin kullanan Aydın eski il başkanı Barkan Kalınomuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda öncelikle parti içerisinde bulunduğu görevleri sıraladı. Ardından Kahrolsun faşizm diyen Kalınomuz'un kullandığı diğer ifadeler ise tartışma konusu oldu. 

"Beni Atatürk'ün CHP'sinden İhraç Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez!"

Barkan Kalınomuz'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yer verdiği ifadeler ise şöyle; 

"Gençlik kolları başkanlığı, belediye meclis üyeliği, belediye meclis 2. başkan vekilliği, merkez ilçe başkanlığı ve il başkanlığı görevlerini yaptığım CHP'den bugün itibariyle ihraç edilmiş bulunmaktayım. Bu kararı bir onur madalyası olarak taşıyacağım. Ben YCHP'den ihraç edildim. Beni Atatürk'ün CHP'sinden ihraç etmeye kimsenin gücü yetmez. Kahrolsun faşizim. Kahrolsun lider sultası. Kahrolsun devşirmeler. Yaşasın Kuva-i Milliye, yaşasın Atatürk"

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı