• BIST 103.186
  • Altın 227,073
  • Dolar 5,3171
  • Euro 6,0307
  • İstanbul 4 °C
  • Ankara 6 °C
  • İzmir 9 °C

Kayseri Pancar Kooperatifi Konya Tarım Fuarına Bin 700 Çiftçi İle Katılıyor

Kayseri Pancar Kooperatifi Konya Tarım Fuarına Bin 700 Çiftçi İle Katılıyor
Kayseri Pancar Kooperatifi gelişen teknolojileri yakından takip etmek ve çiftçilerinin kullanmış oldukları tarımsal alet ve ekipmanlarının üreticileri...

Kayseri Pancar Kooperatifi gelişen teknolojileri yakından takip etmek ve çiftçilerinin kullanmış oldukları tarımsal alet ve ekipmanlarının üreticileri ile birebir görüştürerek karşılaştıkları sorunları çözmek adına çiftçileri yurt içi ve yurt dışı fuarlarına götürmeye devam ediyor.

TÜYAP Fuarcılık tarafından organize edilen 15. Uluslararası Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, Kayseri Pancar Kooperatifi 12 bölgeden yaklaşık 1700 çiftçinin ziyaret etmesi sağladı.

16 ülkeden 1200 marka 402 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşen ve yurt dışından da yaklaşık 50 ülkeden gelen ziyaretçilerin buluştuğu Konya Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarında, Tarım sektörünün en önemli ve en verimli buluşmaları konferans ve diğer etkinliklerle taçlandırılıyor.

Konya tarım Fuarına, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkan Vekili Avni Hokkaömeroğlu, Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri; İlhan Argun, Harun Halıcı, Nizamettin Çatak, Denetim Kurulu Üyeleri Mehmet Güntay, Menderes Baran, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla Yalçın, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hurşit Dede, Turan Kaya, Abdulkadir Güneş, Halis Lektemur, Kayseri Pancar Kooperatifi Müdürü İsmet Aksoy ve diğer yetkililer de çiftçilerle birlikte ziyaret ettiler.

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim