Kefaret Dizisinde Ayrılık Ünlü Oyuncu Artık Yok!

Kefaret Dizisinde Ayrılık Ünlü Oyuncu Artık Yok!

Fox TV'de pazar akşamları yayınlanan 'Kefaret' dizisinde rol alan ünlü oyuncu Sessiz sedasız ayrıldı. kadroda artık yer almayacağı söylenen oyuncunun ayrılma nedeni ise...

Fox TV'de pazar akşamları yayınlanan 'Kefaret' dizisinde rol alan ünlü oyuncu Sessiz sedasız ayrıldı. kadroda artık yer almayacağı söylenen oyuncunun ayrılma nedeni ise henüz belli değil.

Her Hafta Daha Çok İzleniyor

Zülfü Livaneli'nin 'Konstantiniyye Oteli' isimli romanından uyarlanan dizi her hafta daha da heyecanlı hale geliyor. İzleyiciyi ekrana kilitleyen ve oldukça beğenilen dizi de hikaye her hafta güçlenerek devam ediyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un paylaştığı Kefaret de Meltem karakterini canlandıran Özge Özacar ile Ege Kökenli sessiz sedasız diziye veda ettiler.

Dizi de Nil karakterini canlandıran Ege Kökenli'nin ayrılma sebepleri arasında Star TV'de yayınlanan ve çok beğenilen Menajerimi Ara isimli dizide 1 bölümlük konuk oyuncu olarak yer alacağı belirtiliyor. Menajerimi Ara dizisinin 21. bölümünde izleyici ile yeniden buluşacağı belirtilen Kökenli'nin, Kefaret dizisinden  ayrılma sebebinin bu olduğu iddia edilenler arasında.

Ege Kökenli Kimdir?

20 Mart 1993 yılında Kırklareli'nde dünyaya gelen Ege Kökenli, Fransız Lisesi Mezunudur. 5 yıl boyunca Fransızca çalan bir tiyatro ekibinin üyesi olan ve konserler veren Kökenli, 11 yaşından bu yana aktif olarak TV hayatını sürdürmektedir.

2004 yılında En İyi Arkadaşım isimli dizide Ece karakteri ile televizyon dünyasına adım atan Ege Kökenli, Haliç Üniversitesi konservatuar bölümü mezunu. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesine kayıt olan Kökenli buradan da mezun olmuştur. 

İlgili Haberler