Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in İtirafları Herkesin Aklını Karıştırdı! Aşk Hayatları...

Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in İtirafları Herkesin Aklını Karıştırdı! Aşk Hayatları...

FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel magazin ekiplerine öyle bir şey söyledi ki herkesin aklı karıştı. Bürsin ve Erçel çifti birliktelikleri hakkında ne dedi?

Kerem Bursin ve Hande Erçel çifti spor salonundan çıkarken görüntülendiler. Muhabir ekiplerinin sorduğu sorulara ikisi de aynı cevabı verince herkes ne olduğunu şaşırdı.

İki oyuncu da uzun süredir birbirlerine çok yakıştırılıyor. Ancak henüz ikisinden de birlikteliklerini onaylayacak bir hamle gelmedi. Hatta iki oyuncunun dizisi Sen Çal Kapımı adeta bir araya geldiklerinde oluşturdukları aura sayesinde ortaya çıktı. Ancak hem Erçel hem de Bürsin söylenilenleri tiye alarak arkadaşlıklarını devam ettiriyorlar. 

"Haberiniz olur"

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre Kerem Bursin ve Hande Erçel çifti spor salonundan da beraber çıkarken görüntülendiler. Muhabir ekiplerinin sorduğu "Spora giderken bile birliktesiniz sevgili değil misiniz?" şeklindeki soruya ilk olarak Kerem Bürsin cevap verdi. Bürsin magazincilere sevgili olduklarında haberiniz olur diyerek kafa karıştıran bir yanıt verdi. Diğer yandan Hande Erçel'e de aynı soru sorulunca Erçel'den de aynı yanıt geldi. 

Sen Çal Kapımı setinde koronavirüs çıkmıştı

Çiftin oynadıkları dizi Sen Çal Kapımı ekibinde koronavirüs çıkmıştı. Bu nedenle dizinin sezon finali de önceki hafta yayınlanması gerekirken ertelenmişti. Sen Çal Kapımı 17 Nisan akşamı yayınlanacak sezon finali ile sevenlerine kısa süre veda edecek. 

Özür diledi

Kerem Bürsin önceki haftalarda da eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Bürsin artış gösteren koronavirüs vakalarına atıfta bulunarak kafelere giderek maskesiz oturanlar için hakaret etmişti. Oyuncu, şahsi sosyal medya hesabı üzerinden yayın açarak maskesiz kafede oturan kişilere kusura bakmayın ancak sizler salaksınız sözlerini kullanmıştı.

Sonrasında ise "Kerem Bürsin haddini bil" hashtagleri açılmış ve sosyal medyadan herkes Bürsin'e ateş püskürmüştü. Konu ile alakalı olarak kullandığı kelimenin yanlış olduğunu kabul eden Bürsin özür de dilemişti. Ancak koronavirüs için insan olarak sorumluluk almak ve bireysel olarak da kurallara uyarak virüsten kurtulmamız gerek mesajını da verdi.

İlgili Haberler