16 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları : Teraziler havadan nem kapıyor, Akrepler hatayı kendinde arıyor

Teraziler de havadan nem kapar vaziyette olacak. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova ve Balık burcu için günlük burç yorumları şu şekilde...

16 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları : Teraziler havadan nem kapıyor, Akrepler hatayı kendinde arıyor
Yayınlanma Tarihi : 16 Mart 2023 20:48

Koç Burcu

Ay'ın Boğa burcuna geçişi sizin farkındalığınızı arttırıyor. Bugün yapacak çok işiniz olabilir ve kendinizi çok fazla sorumluluk altına hissedebilirsiniz. Ama bu işleri başarıyla tamamlayacaksınız. İşleri zamanında bitirmek sizi daha da üretken olmak için hırslandıracak. Hafta sonuna kafanız rahat gireceksiniz.

İlişki içindeyseniz bugün aşk dolu bir gün. Yalnızsanız ise bu akşam gideceğiniz yerde doğru kişi karşınıza çıkabilir.

Aslan Burcu

Ay'ın Boğa'da olması sizin sosyal ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Bugün arkadaşlarla görüşmek için doğru bir gün sayılmaz. Ama işlerinizi halledip kendinize vakit ayırmanın tam zamanı. Evde uzun zamandır ihmal edilen bir iş veya uzun zamandır ertelenen bir proje varsa bugün onunla ilgilenin. Çok hareketli bir gün olmayacak ama olumsuz olaylar da yaşamayacaksınız.

Yalnızsanız bu yalnızlık size bugün üzüntü verecek, biraz kötümser bir gününüzdesiniz. İlişkiniz varsa partnerinizle geçmişte yaşanan bir olayla ilgili bir tartışma sizi bekliyor.

Yay Burcu

Yay burçları için bugün sıradan ve sakin bir gün olacak. Herhangi bir sürprizle karşılaşmadığınız bugünde aklınız biraz bulanık olabilir. Odaklanma güçlüğü çekerseniz kendinize yüklenmeyin.

Yalnızsanız bugün sosyalleşmenin tam zamanı, yeni biriyle tanışabilirsiniz. İlişkiniz varsa bugün iki tarafın birbirini yanlış anlayabileceği küçük ama can sıkıcı bir tartışma yaşanabilir.

Boğa Burcu

Ay bugün sizin burcunuzda ve bugün gerçekten bir sürü işle bir arada uğraşmanız gereken bir gün olacak. Sorunları çözmek zor olabilir biraz sinirlenebilirsiniz ama sonuca er ya da geç varacaksınız. Bugün yarım saat de olsa sosyalleşip eğlenmeyi ve kendinizi motive etmeyi unutmayın.

Eğer yalnızsanız bir süredir gösterdiğiniz cesaretsiz tavrı bir kenara bırakma zamanı, bir ilişki içindeyseniz sevgilinizle veya eşinizle beklenmedik bir işbirliği içine girebilirsiniz.

Başak Burcu

Bugün hep yaptığınız planların ve düzenin hayatınızda olmadığını görünce cinler tepenize çıkabilir. Düzen ve disiplin seven yapınıza bu durum iyi gelmeyebilir. Ama her şey alt üst olsa bile siz yeniden planlama yapın. Enerjinizi harcayan insanlar ve olaylarla dolu bir gün olabilir.

Yalnızsanız kaygıdan ve güvensizlikten sıyrılarak yeni bir adım atabilirsiniz. Bir ilişki içindeyseniz içine girdiğiniz çıkmaz birkaç gün içinde sonuçlanacak ve sonuç istediğiniz gibi olacak.

Oğlak Burcu

Bu sabah biraz huzursuz uyanmış olabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan alışverişler yapmak isteyebilirsiniz ama bundan uzak durmalısınız. Motivasyonunuz gün içinde yükselecek. Yeni kapıların açıldığı bir gün olacak ve hafta sonunuz güzel geçecek.

İlişki içindeyseniz daha anlayışlı olmaya çalışın yalnızsanız ise yeni tanıştığınız insanlara biraz daha fazla güvenmeye çalışın!

İkizler Burcu

Bugün sizin için yeni kararlar vermek ve sağlam adımlar için ay içerisindeki en iyi günü. Son zamanlarda yaşadığınız dengesizlikleri geride bırakıp kendinize odaklanacaksınız. Mükemmeliyetçi kimliğinizi bir kenara bırakın ve biraz eğlenemeye odaklanın. Hak ettiğiniz şeylere dahi burun kıvırmaktan kaçının.

İlişki içindeyseniz sevgilinizle aranızda bir istikrar hakim ve güven ortamı oluşuyor. Yalnızsanız hiç tahmin etmediğiniz bir tanıdığa farklı bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bugün sürekli kaygılı ve her şeye kafayı takar bir haldesiniz. Her şeyi bu kadar düşünmeniz herhangi bir sorunu çözmez aksine sizi daha kötü hissettirir. Ayrıntılardan sıyrılıp biraz huzur için kafa dağıtmaya çalışın. Bunu yaparsanız gün daha olumlu bir havaya bürünecek.

İlişki içindeyseniz bugün karşılıklı birbirinizi sorguladığınız bir gün olacak, yalnızsanız uzun zamandır hayatınızda olan biriyle yakınlaşabilirsiniz.

Kova Burcu

Karar vermeniz gereken bir konu var ve bu konuda kendinizi hazır hissetmiyorsunuz. Hazır hissetmemekte haklısınız çünkü bugün büyük kararlar vermek için doğru bir gün değil. Zaman size hangi yola yönelmeniz gerektiğini net şekilde gösterecek. Güvende hissettiğiniz yerlerde güvendiğiniz insanlarla zaman geçirmeniz bugün sizin için en doğru seçenek olacak.

İlişkiniz varsa bugün küçücük bir kıvılcımdan büyük kavgalar çıkabilir, sakin olmakta yarar var. Yalnızsanız bugün kendinize biraz daha özen göstererek etrafa alıcı gözüyle bakmalısınız!

Yengeç Burcu

İnsanlara derdinizi anlatmak bazen size çok zor geliyor sanki yüz kez aynı şeyi anlatıyor gibi bıkkınsınız. Anlaşılmadığınız hissettiğiniz bir gün. Ama herkes sizi anlamak zorunda değil, bırakın anlamasınlar. Siz kendinize odaklanarak ilerlemeyi hedefleyin. Bugün büyük adımlar atmayın ama küçük kararlar vererek büyük kararların yolunu açın.

İlişkiniz varsa partnerinizden ilgi görememekten şikayetçi olabilirsiniz. Bu durum üzerine kafa yorduğunuz bir gün olacak. Yalnızsanız bugün arkadaşlarla dertleşme günü, ilişki tavsiyelerini mutlaka dinleyin.

Akrep Burcu

Kendinizi yargılamayı ve suçlamayı sürdürdüğünüz bir gün olacak. Ama bu size iyi gelmiyor. Kendinizden beklentinizi biraz azaltın ve her insanın bir kapasitesi olduğunu hatırlayın. Kendinize yüklenmeyi bırakın, bugün ikili ilişkilerinizde gerginlik hakim.

İlişki içindeyseniz bugün karşılıklı bir yanlış anlaşılma, bozulma veya küsme yaşanabilir. Yalnızsanız bugünü pas geçin ve kendinize odaklanın.

Balık Burcu

Bugün bir sorununuzu çözmeyi istiyorsunuz. Güvendiğiniz birinden yardım almak iyi bir fikir. Meseleyi görmediğiniz bir pencereden size gösterecek olan bir arkadaşınız size yardım edebilir. İçinize kapanık davranışlar sergilemeniz dışarıdan tavır yapıyormuşsunuz gibi gözükmenize neden olabilir.

İlişki içindeyseniz bugün ilişkinizden yana yüzünüzün güldüğü bir gün olacak. Yalnızsanız insanlara karşı önyargılı olabilirsiniz bugün için bir "ilk buluşma" planlıyorsanız bugün bu buluşma için pek de iyi bir gün değil.