Çağatay Ulusoy'la Esra Bilgiç hakkında flaş iddialar... Doğruysa yer yerinden oynar

Çağatay Ulusoy'un Netflix'te yayınlanacak olan dizisi Süslü Korkuluk'un kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. İddialara göre Kanunsuz Topraklar dizisinin Gülfem'i Esra Bilgiç'te kadroda yer alacak. Esra Bilgiç henüz iddiaları doğrulamadı

Çağatay Ulusoy'la Esra Bilgiç hakkında flaş iddialar... Doğruysa yer yerinden oynar
Yayınlanma Tarihi : 28 Şubat 2022 16:37

Süslü korkuluk dizisi Türkiye gündeminden düşmüyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı büyük merak konusu. Aylardır tanıtımları yapılan Süslü Korkuluk dizisi ilk olarak Acun Ilıcalı ile yaşanan kriz sonrasında rafa kaldırılmıştı. Acun Ilıcalı ile yaşanan krize dair herhangi bir bilgi gelmezken TV8 yönetimi bu diziyi yayınlamayacağını duyurmuştu.

Yaşanan bu gelişmeler özellikle de Çağatay Ulusoy hayranlarını çok üzmüştü..

acun-ilicalidan-buyuk-mujde-cagatay-ulusoyun-korkuluk-dizisi-2022ye-damgasini-vuracak-1641209050-5154.jpg

Gecce.com tarafından derlenen bir haberde; Süslü Korkuluk dizisiyle ilgili yeni kulis bilgilerine yer verildi. Yayınlanan haberde şu bilgiler aktarıldı. 

Çağatay Ulusoy geçen yıl tv8’de ekrana gelecek OGM Pictures imzalı Süslü Korkuluk dizisi için anlaşmış ancak kanalda tanıtım bile dönmesine rağmen işler değişmiş ve yapımcı ile Acun Ilıcalı’nın yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle dizi tv8’nin yayın planından çıkarıldı.

Onur Güvenatam diziyi birçok kanal ve dijital platforma götürdükten sonra sonunda Netflix’le anlaşmıştı.

Netflix’le yapılan sözleşmenin ardından hangi oyuncularla yola devam edileceği merak konusu oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Bu arada dizi için “Kanunsuz Topraklar” dizisi final yapan güzel oyuncu Esra Bilgiç’e teklif gittiği öğrenildi. 

KANUNSUZ TOPRAKLAR'DA BAŞROLDÜ

Öte yandan Esra Bilgiç son olarak bir madenciyle aşk yaşayan Gülfem karakterine hayat veriyordu. Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanıyordu. Dizi en yüksek bütçeli dizilerden biri olmasına rağmen reyting canavarına kurban gitti.

esra-bilgic-kimdir-kanunsuz-topraklar-gulfem-kac-yasinda-ve-nereli-esra-bilgic-olay-mi-cikardi-1635748401-6766.jpg

Kanal yönetimi uzun bir süre diziye şans tanısa da reytingler toparlanamayınca final yapmak zorunda kaldı.

esra-bilgic-4350.jpg

Esra Bilgiç'in adının şimdilerde Çağatay Ulusoy ile anılması büyük sevinç yarattı. Çünkü Esra Bilgiç, FOX TV dizisindeki canlandırdığı Gülfem karakteriyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanmıştı. 

İlgili Haberler