En uyumlu burçlar. Onlarla evlilik veya uzun süreli ilişki düşünebilirsiniz

İlişkide uyumlu burçlar merak ediliyor. İşte evlilik düşünebileceğiniz 3 burç. Onlarla uzun bir yolculuk yürümek çok mantıklı

En uyumlu burçlar. Onlarla evlilik veya uzun süreli ilişki düşünebilirsiniz
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2023 22:05

Aşk kapıdan girdiğinde aklın pencereden kaçtığı söylenir çoğu zaman. Evet, bu genelde gerçekten de böyledir. Çünkü duygusallaştığımız anda akıl ve mantık gerçekliğinden firar etmektedir. Hangimiz aşka düştüğümüzde çok da akılcı davranabiliyoruz ki?

Aslında hayatın o sıkıcı rutininden bizi çıkaran ve ruha morfinini veren de işte tamda budur. O nedenledir ki aşık olduğumuzda karşımızdakini çok özel ve biricik görüveririz ve muhteşem bir körleşme yaşarız çoğu zaman.

Karşımızdaki kişinin kötü yanlarını da bu nedenle görmezden geliriz.

İLİŞKİDE EN UYUMLU BURÇLAR

İlişkide bazı uyumlu burçlar var. Onlarla uzun süreli birliktelik düşünebilirsiniz. Çünkü onlar sizi asla yarı yolda bırakmazlar.

Akşam'da yayınlanan bir içerikte; Evlenilecek 3 burç insanına yer verildi. Araştırmacılara göre o burçlar arasında ''Yengeç, Boğa ve Oğlak'' ilk sırada yer alıyor.

marriage-7201450-960-720.jpg

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu ideal eş listenin birinci sırasında yer alıyor. Bir kere sağlıklı bir evlilik için gerekli olan her şey fazlasıyla onda var. Koruyucu kimliğiyle ileride doğacak çocuklarını gözlüyor. Empatinin kitabını yazıyor, seni yargılamıyor, yadırgamıyor. Önce anlamaya çalışıyor sonra hoşgörüsünü sonuna kadar kullanıyor. Ailesine düşkünlüğünden bahsetmeye gerek bile yok! Onun namını herkes biliyor. Belki de yakınında bir yerlerde nikah tarihi almak için seni bekliyor.

BOĞA BURCU

Güven konusunda yüzyılın patentini almış, düzenli ilişkide master yapmış Boğa burcunun değeri çeyrek altın gibi artıyor. Kendini bilen bir Boğa, evlilik söz konusu olduğunda, çıktığı yolda sonra derece emin adımlarla ilerliyor, sevdiğini bağrına basıp onu bir parçası gibi sahipleniyor. İdeal eş adayları listesinde ikinci sırada yerini kapıyor.

OĞLAK BURCU

Olgun, kendini bilen, sorumluluk alabilen, verdiği sözden dönmeyen, prensiplerinden asla vazgeçmeyen biri var sırada. Geleneksel yapısıyla öne çıkan Oğlak burcu, iki günlük heyecan peşinde koşmaz, zamanını boşa harcamaz. Hedef odaklıdır, her şeyde olduğu gibi. Gözüne birini kestirir, karşıdan da şöyle bir göz gezdirir yanına yakışıyor mu, onu gerçekten taşıyabiliyor mu diye. Aileden de onayı alırsa işin resmiyete kavuşması an meselesi. E hayat kısa, bir an önce işleri yoluna koymalı, mutlu sona giden adımlar birer birer atılmalı. Ciddi ilişkilerin insanı Oğlak burcunun adı ideal eş adayı listemize altın harflerle yazılmalı.