FOX'da kriz! Apar topar Yasak Elma dizisine veda eden başrol ateş püskürdü

FOX TV'de 6 sezondur Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinde başrol ayrılığı. Diziye veda eden oyuncu ateş püskürdü

FOX'da kriz! Apar topar Yasak Elma dizisine veda eden başrol ateş püskürdü
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2023 14:07

6 sezondur FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ederken diziden kötü haberler gelmeye devam ediyor. Yasak Elma dizisi haziran ayında final yaparak ekranlara veda edecek. Bu kötü haberi dizide Ender karakterine can veren Şevval Sam vermişti.

APAR TOPAR DİZİYE VEDA EDEN OYUNCU İSYAN ETTİ

Öte yandan Yasak Elma dizisine apar topar veda eden Bekir Aksoy, Acun Ilıcalı'ya ait tv8 kanalında yayınlanan 2.sayfa programına konuk oldu ve diziyle ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

akrep-sokmasi-sonucu-yasak-elma-dan-9cgs.jpg

Gerçek Gündem'in derlediği habere göre Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu ve Handan Kılıç'ın paylaştığı Yasak Elma dizisinde rol alan Bekir Aksoy, senaryo gereği akrep sokması sonucu ölerek diziye veda etti. TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Aksoy, dizideki ölümüyle ilgili konuştu.

"HEM DİZİYE HEM DE BANA HAKSIZLIK"

İstanbul'da çekilen bir dizide akrep sokması gereği ölmenin saçma olduğunu belirten Bekir Aksoy, "Senaryo geldiğinde bana çok saçma geldi. ben de sorguladım ve burada bu olmamalı diye söyledim. 

İstanbul şartların 500 senedir akrepten ölen olmamıştır herhalde. Yapım şirketiyle bu konuyu baya tartıştık. Alay konusu olabilir ama senarist böyle istedi. Akrep de navigasyon yüklüymüş gibi bana geldi. 

Diziyle anlaşma yaparak ne zaman ayrılacağımı hem yapım hem de ben bilmiyordum. Bu şekilde ölmem hem Yasak Elma dizisine hem de bana haksızlık" dedi.

sebnem-donmez-bekir-aksoy-aus2.jpg

 "KARAKTERİN HER ŞEYİ BIRAKIP ESKİ HAYATINA DÖNMESİ DAHA AHLAKLI OLURDU"

"Engin" karakterinin daha farklı bir vedası olması gerektiğini söyleyen Bekir Aksoy, sözlerine şöyle devam etti: "Ben zaten ölüyorum ama akrep çok güzel oynadı. Normalde diziyi izlemedim ama sonrasında merak ettiğim için açıp izledim. Türk dizilerinde iyi adamlar çok yaşamıyor, benim karakterim de iyiydi. Oynadığım karakter şoförlük yapan ve sonrasında parayı bularak zengin olan biriydi. Ben de ondan etkilenerek kabul etmiştim. Bana kalsa karakterin her şeyi bırakarak şoförlüğe geri dönmesi daha etik ve ahlaklı olurdu. Bu diziye de fayda sağlardı."

ENDER AYRILACAK İDDİALARI

yasak-elma-85796-large-image-85ba92e9-a592-4b99-bd18-684dcb31119a.jpg

Öte yandan Yasak Elma dizisinden Ender'e can veren Şevval Sam'ın ayrılacağına yönelikte iddialar vardı. Şevval Sam'ın şarkıcılığa geri döneceği ve diziyi bırakacağı öne sürülmüştü. Ulusalpost.com'un edindiği bilgilere göre ise Şevval Sam finale kadar dizide yer almaya devam edecek. Haziran'dan sonra Şevval Sam'ın şarkıcılığa daha fazla ağırlık vereceği konuşuluyor