Gece uyku öncesinde yoğurt pul biber ve limonu karıştırıp yiyince ne oluyor? Deneyenler öneriyor

Limon, yoğurt ve pul biber karışımı gece uyumadan önce yenirse tüm bağırsakları temizliyor aynı zamanda da vücuttan zamanla ödemlerin atılmasına yardımcı oluyor! Peki nasıl yapılacak?

Gece uyku öncesinde yoğurt pul biber ve limonu karıştırıp yiyince ne oluyor? Deneyenler öneriyor
Yayınlanma Tarihi : 13 Haziran 2022 12:11

Ödem son dönemde herkesin en büyük sorunlarından biridir. Neyse ki yoğurt, limon ve kırmızı pul biber mucizesi var. Deneyen herkes işe yaradığını söylüyor
 

1 ay boyunca düzenli olarak bu karışımdan tüketenler fazlalıklarından kurtulduklarını belirtmekteler. Ancak kullanılan yoğurdun yağsız olması gerekiyor aksi takdirde karışım fayda sağlamayacağı gibi tersi bir durum da ortaya çıkabilecektir.

Yasemin.com'da yayınlanan bir içerikte yoğurt, limon ve pul biber karışımın tarifi ayrıntılı bir şekilde paylaşıldı. İşte o tarif

MALZEMELER:

  • Yarım limon suyu
  • 3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı pul biber

YAPILIŞI VE UYGULANIŞI:

- Yukarıda bahsedilen malzemeleri kaseye ekleyip güzelce karıştırın. 

- Gece uyumadan 30 dakika önce pul biberli yoğurt kürünü tüketin. Bu karışımı yedikten sonra ağzınıza hiçbir şey koymayın. 14 gün boyunca tükettikten sonra göbeğinizin indiğini göreceksiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA::

Uygulamayı 1 ay boyunca yaparsanız çok daha fazla faydasını görebileceksiniz. Ayrıca 1 ay içerisinde kızartılmış gıdalardan, işlenmiş gıdalardan ve de ekmek gibi buğday ürünlerinden uzak durmanız gerekmektedir.

Günlük rutininize mutlaka 1 saat yürüyüş eklemeyi de ihmal etmeyin. Buna ek olarak günde en az 3 litre su içmeye özen gösterin.

1 Ay sonrasındaki değişime inanamayacaksınız. 

Çok sayıda uzman tarafından da önerilen bu tavsiyeler sağlığa hiç bir şekilde zarar vermediği gibi oldukça da faydalıdır. Bu yüzden öğrendiğiniz bu bilgileri arkadaşlarınızla paylaşıp onların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Haberler