Hadise'den depremle ilgili sert çıkış! 'Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir?'

Şarkıcı Hadise zehir zemberek bir çıkış yaptı! Hadise, duyduğu üzüntüyü sosyal medyada üzerinden takipçileri ile paylaşırken normale dönüşle ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

Hadise'den depremle ilgili sert çıkış!  'Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir?'
Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2023 18:19

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen  7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler 11 ilde büyük yıkıma yol açarken binlerce vatandaş hayatını kaybetmişti. Bölgeden gelen acı haberler tüm dünyada şok etkisi yaratmıştı. Depremin vurduğu bölgede enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı. 

Cumhuriyet'in internet sitesinde yer alan habere göre Hadise normale dönüş açıklamalarına isyan etti.  Instagram'da paylaşım yapan Hadise, 'Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir? Bu cümle bana zor geliyor' notunu düştü.

"HALA İÇİM YANIYOR"

Hadise, "40 gün geçti depremden sonra… Bu fotoğrafı 24 Şubat çekmiştim. Uykusuz bir gece anneme atmıştım, annem uyuyamıyorum diye. Ne mutlu bana annem hayatta ve mesajım ona gidiyor, ne kadar şanslıyım diye düşünüyordum. O kadar anne evladını ya da evlatlar annelerini kaybetti bu depremde. Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir? Bu cümle bana zor geliyor. Evet hayat devam ediyor ve etmeli ama bu felaket unutulmamalı" dedi.

sel-felaketi-sonrasi-yasananlara-hadise-de-sessiz-kalamadi-214029-002.jpg

"UNUTMAYACAĞIZ"

Hadise, "Elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Dualarım hayatlarını kaybedenler, arkalarında bıraktıkları aileleri, dostları ve sevdikleri için. Sizin acınızı anlayamayız eminim, ama inanın sizler için dualarımızı asla eksik etmedik ve etmeyeceğiz. Unutmayacağız"ifadelerini kullandı.

İşte Hadise'nin yaptığı o paylaşım

172018238-screenshot3.jpg