Kendinizi sınayın: Şemsiyeyi 5 saniyede bulun - IQ seviyesi iyi durumda olanlar hemen çözüyor

Son dönemde göz ve IQ testleri çok popüler. Bu testte şemsiyeyi 5 saniye içerisinde bulanların IQ seviyesi gerçekten çok iyi durumda

Kendinizi sınayın: Şemsiyeyi 5 saniyede bulun - IQ seviyesi iyi durumda olanlar hemen çözüyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2023 23:19

HABERCİNİZ.BİZ sitesinde yer alan bir içerikte; Dikkat çeken bir test paylaşıldı.  IQ seviyesi iyi durumda olan çok sayıda kişi testi hemen çözüyor ve zekasını test ediyor. İşte sizleri de çok şaşırtacak zeka testiyle ilgili bilgiler.

Öncelikle testle ilgili bilgileri paylaşacağız. Sonrasında ise testte yer alan görselleri. Hala çözememiş olanlar olursa içeriğin sonuna bakabilirler.

Kalabalık bir yerde çoğunlukla insanlara, onların kıyafetlerine odaklanmayı tercih ederiz. Bu resimde de gözünüz ilk olarak insanlara ve kıyafetlere takıldı. Ama biz sizden şemsiyeyi bulmanızı isteyeceğiz.

****

Resimde bir garsonun kahve servisi yaptığını, iki kadının kahve içtiğini, bir çiftin de karşılıklı oturduğunu görüyoruz. Deskin arkasındaki görevlinin de ayakta beklediği görülürken, hemen yanında da bir adam ayakta duruyor. Bu resimde bulmamız gereken şey ise şemsiye.

RESİMDEKİ ŞEMSİYEYİ BULABİLİR MİSİNİZ?

1.jpg

Resimde gizlenen bir şemsiye var. İlk olarak bulmanız gereken şey şemsiye. Başka ayrıntıları merak ederseniz görevinizi yerine getirdikten sonra onları da inceleyebilirsiniz. Ama sakın unutmayın, süreniz yalnızca 10 saniye olacak. Bu tür testlerde öncelikle dikkat etmeniz gereken şey zamandır. Süre içinde bulursanız başarı elde edebileceksiniz. Cevabı bulamıyorsanız endişelenmeyin. Çünkü cevabı da sizinle paylaşıyoruz.

RESİMDEKİ ŞEMSİYEYİ BULAMAYANLAR İÇİN CEVABI VERİYORUZ

Resimdeki şemsiyeyi bulamazsanız, heyecanlanmayın. Çünkü yanıtı hemen önünüzde duruyor. Sol tarafta kırmızı kazaklı erkeğe bakmanız yeterli. Elini dayadığı ahşabın hemen altına bakın. Tahtaların şekli şemsiyeye benzediği için kafa karışıklığı yaratabilir. Ama baştan üçüncü sıraya bakarsanız, şemsiyeyi ırada göreceksiniz.

3.jpg