Klozete yanlışlıkla sirke döktü sonrasında olanlara kendi de çok şaşırdı- Şimdilerde herkese öneriyor

Klozet temizliğinde neden sirke kullanmalısınız? Şaşırtıcı bilgiler

Klozete yanlışlıkla sirke döktü sonrasında olanlara kendi de çok şaşırdı- Şimdilerde herkese öneriyor
Yayınlanma Tarihi : 17 Haziran 2022 20:21

Tuvalet temizliği her şeyden önce  gelir. Tuvalet temizliği yaparken kullanılan kimyasallar özellikle akciğerlere ve cilde zarar vermektedir. Bu nedenle doğala olan ilgi artıyor.

Bir sosyal medya kullanıcısı klozete yanlışlıkla sirke döktü. Sonrasında ise sifonu çekti. Lekelerin anında yok olduğunu gördü. Sonrasında da bu mucizeyi arkadaşlarıyla paylaştı.

Öte yandan tr.newsner.com sitesinde de yayınlanan bir içerikte klozetin sirke ile temizlenmesi durumunda gerçekleşenler anlatıldı! İşte herkesin öğrenmesi gereken o sır

Kirli tuvaletinizi temizlerken sirke en iyi dostunuz olacak.

Sifon kabinine sirke dökün. Ayrıca klozet kapağına da sprey şişesiyle sirke sıkın tuvalet kağıdıyla temizlemeden hemen önce. Sifonu çekin. Böylelikle bir taşla iki kuş vuracaksınız. Bakteri ve parazitler yok olacaklar.

DUŞ TEKNESİNİ DE TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ!

Ayrıca duş teknesini de sirke ile temizleyebilirsiniz. Bunun için de formül şu şekilde paylaşıldı.

Temizlemekten en nefret ettiğim şey duş teknesi. Temizlemesi hem uzun sürüyor hem de beliniz ağrıyor. Bu faydalı ipucuyla artık duşunuzu rahatlıkla ve hızlıca temizleyeceksiniz. Sirke ve sıvı deterjanı karıştırın. Diş fırçasıyla istediğiniz bölgeye uygulayın. Sonuç karşısında şok olacaksınız.

Gördünüz değil mi? Sirkenin bir çok mucizesi var..

Önemli uyarı! Bahsettiğimiz sirke elma sirkesi veya üzüm sirkesi değildir. Temizlikte kullanılan sirkedir. Bu konuda dikkat etmenizde fayda var!