O Kadar Kurnazlar ki Bir Bakışta Kimin Ne Olduğunu Anlıyorlar! İnsan Sarrafı 3 Burç

Bazı burç insanları çok zekidir. İnsanları bir bakışta çözebilen bu kişiler kurnazlıklarıyla biliniyor ve tanıyor. Akşam gazetesi o burç insanlarını açıkladı.

O Kadar Kurnazlar ki Bir Bakışta Kimin Ne Olduğunu Anlıyorlar! İnsan Sarrafı 3 Burç
Yayınlanma Tarihi : 28 Şubat 2022 20:24

Bazı burç insanları, karşısındaki insanı tanımakta usta denilebilecek kadar zekidir. Karşı kişilerden edindikleri tecrübeleri, başkalarını tanımada ustaca kullanan bu burçlar 'insan sarrafı' olarak biliniyor. Gözlemlemeyi ve bir köşede oturup dinlemeyi seven bu burçlar, sadece insan tanımada usta değil, iyi bir analitik zekaya da sahiptir. 

Akşam Gazetesinde yer alan bir haberde İnsan Sarrafı 3 Burca yer verildi. 

İnsan Sarrafı 3 Burç

Başak

Başaklar, zeki ve titizdir. İkili ilişkiler de titizlikleri söz konusudur. Bir bakışta insanı analiz etmekte hiç zorlanmazlar ve düşüncelerinde asla yanılmazlar.

Akrep

6. hissi kuvvetli akrepler, başkaları hakkında bir şeyler diyorsa mutlaka dikkate alın. Çünkü bir bakışta karşısındakinin neler hissettiğini ve düşündüğünü anlayabilir.

Koç

Akrep kadar olmasa da koçlar da gözlem gücü yüksek burçlardandır. İnsan sarrafı denilebilecek seviye de hayat tecrübesi olan bu lider burç, zekasına güvenerek kişileri analiz eder.

Elbette insan sarrafı bu burçların yanı sıra sinsilikleriyle bilinen ve analiz etmekte zorlanmayan bir diğer 3 burç ise; Terazi, Oğlak ve elbette Akrep. Gelin bir de bu 3 sinsi burca bir göz atalım.

photo-1548391350-1a529f6ea42d.jpg

Sinsi 3 Burç

Akrep

Hisleri kuvvetli akrepler, iyi bir plancıdır. Siz konuşurken, o çoktan bir sonraki adımı planlamış, uygulamaya geçmiş ve belki de sonucunu almıştır. Birçok şeyi size gülerken o içinden çoktan halletmiştir. Her olaydan olmasa da birçok olaydan zekasıyla birleştirdiği kurnazlıklarıyla sıyrılır ve bir köşeye geçip izler. Bir bakmışsınız dünyanın en zararsız insanı o imiş.

Terazi

Terazi, kurnazlık demektir. Kurnazlık konusunda profesyonel olan teraziler, sorunları çözmek yerine başkalarına çözdürmekte ustadır. Bir bakmışsınız terazinin yapacağı işi çoktan siz bitirmişsiniz. Politik yapıları her konuda başkalarından üstün ve zeki olduklarını düşündürür. Ki bu konu da da ustadır.

Oğlak

Oğlaklar sessizdir. Sadece gerektiği anda gerekli olanı söyler ve bir kenara çekilir. Bu da onun bir köşede sizi nasıl analiz ettiğinin göstergesidir. Tüm işini sabırla yürütürken, planlarını sessizce içinden halleder ve ne olup bittiğini kimse anlamaz.

İlgili Haberler