Sadakatsiz dizisinin fişi çekildi! Kanal D final yaptırıyor! Geriye Kaç Bölüm Kaldı Açıklandı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin sonu geldi! Dizi ne zaman final yapacak? Seyirciyi üzen haberler gelmeye devam ediyor.

Sadakatsiz dizisinin fişi çekildi! Kanal D final yaptırıyor! Geriye Kaç Bölüm Kaldı Açıklandı!
Yayınlanma Tarihi : 27 Şubat 2022 03:16

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde tıkanma iddiaları doğru çıktı. İlk sezon reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi ikinci sezonda çöküşe geçti.

Diziden ayrılıklar olduğu gibi yeni katılan isimler de olmuştu.

Ancak Sadakatsiz dizisinde beklenen son yaklaşıyor. Üstelik dizi reytinglerde iyi gitmesine rağmen final kararı alınması şaşkınlık yarattı.

Sorun Kanal D tarafında mı yoksa yapım şirketi tarafında mı bilinmiyor. Ne Kanal yönetiminden ne yapım şirketinden henüz yapılmış resmi bir açıklama yok.

Fakat Akşam gazetesi tarafından paylaşılan bir haber Sadakatsiz dizisiyle ilgili kötü haberin hızla yayılmasına neden oldu.

620428db86b2442f5886e2d2.jpg

Çünkü haber masa başı yapılmış bir haber değildi. Bizzat Sadakatsiz dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan bir isim tarafından yapıldı bu açıklama. Kanal D yönetimi kararından geri adım atacak mı atmayacak mı bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey var ki çok yakında Sadakatsiz dizisi final yapacak.

Üstelik sezon sonuna dahi kalmadan bu final gerçekleşecek gibi duruyor.

Başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinden final haberi geldi.

İkinci sezonunda olan ve çarşamba akşamları ekrana gelen dizi, düşen reytingleri sebebi ile dikkat çekiyordu. Kadrosunu genişletse de vedalara engel olamayan dizi için final kararı verildi.

6204577dc03c0e4674fd4947.jpg

Projeye veda eden isimler arasında; Yeliz Kuvancı, Ali İl ve Burak Sergen bulunuyor. Dizinin başrolü Caner Cindoruk, artık reytingleri düşen dizinin ne zaman final yapacağını açıkladı.

61efe11e86b245241c1282fa.jpg

Bu hafta 50. bölümüyle ekrana gelecek dizi için Cindoruk, son 10 bölümlerinin kaldığını açıkladı. Bu açıklama ile dizinin 60. bölümde final yapacağı öğrenilmiş oldu.

İlgili Haberler