Seversin dizisinin yıldızı Zeynep Kankonde ölümden döndü! Hastaneye zor ulaştırıldı

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisinde rol alan oyuncu Zeynep Kankonde ölümden döndü! Hastaneye kaldırılan Zeynep Kankonde'nin son durumuyla ilgili bilgiler de geldi

Seversin dizisinin yıldızı Zeynep Kankonde ölümden döndü! Hastaneye zor ulaştırıldı
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2023 01:08

Cumhuriyet'te yer alan habere göre Rol aldığı 'Seversin', 'Aşk Mantık İntikam' ve 'Yeni Gelin' dizileriyle tanınan ünlü oyuncu Zeynep Kankonde'nin kafasına, bir inşaatın 7. katından taş düştü. Neye uğradığını şaşıran ve başında şişlik oluşan ünlü oyuncunun polis merkezine giderek şikayetçi olduğu öğrenildi.

YENİ GELİN DİZİSİYLE ÜNLENMİŞTİ

Zeynep Kankonde özellikle Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştı.

zeynep-kankonde-kimdir-zeynep-kankonde-kac-14273522-8810-amp.jpg

KENDİ İMKANLARIYLA HASTANEYE GİTTİĞİ ÖĞRENİLDİ

TV100'de yer alan habere göre, sabah saatlerinde meydana gelen olayda Oyuncu Zeynep Kankonde, arkadaşıyla birlikte Şişli’de yürüdüğü sırada inşaat halindeki bir binanın 7. katından kafasına taş düştü.

Olayın ardından inşaatta çalışma yapan 2 işçiye seslenmesine rağmen yanıt alamayan Kankonde, kendi imkanlarıyla ile hastaneye gitti. Kafasında şişlik olan Kankonde, yapılan müdahalenin ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

204727803-zeynep-kankonde-foto-1.jpg

Olayla ilgili tahkikat başlatan emniyet güçleri inşaat işçileri Bekir Susoy ve Sadi Türkmen’i adli işlemler için polis merkezine davet ettiği öğrenildi. 

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

Öte yandan Zeynep Kankonde'nin geçirdiği talihsiz kaza sonrası çok sayıda seveni sosyal medya hesaplarından geçmiş olsun mesajları gönderdi.

Zeynep Kankonde'nin geçirdiği kazayı duyuran oyuncu arkadaşları da Zeynep Kankonde'yi arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler.