Sözcü TV'den yeni transferler.. FOX TV bu işe bozulabilir

FOX TV eski ana haber sunucusu Fatih Portakal kısa bir süre sonra Sözcü TV'de seyirciyle buluşacak.

Sözcü TV'den yeni transferler.. FOX TV bu işe bozulabilir
Yayınlanma Tarihi : 16 Mart 2023 01:29

Kariyerinin zirvesindeyken Fatih Portakal, beklenmedik bir şekilde FOX TV ana haber sunuculuğu görevinden ayrılmıştı. O dönem özellikle kanalın yöneticisi Doğan Şentürk, Fatih Portakal'ı bu kararından vazgeçirmek için çok uğraşmıştı. Portakal ise sakin bir hayat sürmek istediğini belirtmiş ve İstanbul'dan taşınarak İzmir'e yerleşmişti.

sozcu-tv-fatih-portakal-in-ilk-yayinini-duyurdu-1137189-5.jpg

YILMAZ ÖZDİL GİTTİ O GELDİ

Fatih Portakal, Sözcü TV'nin kurucusu Yılmaz Özdil'in istifası sonrası beklenmedik bir transfer hamlesiyle Sözcü TV ile ekranlara döndü. Fatih Portakal'ın geri dönüşü en çokta FOX TV'de şok etkisi yarattı.

NEVŞİN MENGÜ İDDİASI

Ulusal Post'un medya kulislerinden edindiği bilgilere göre; Nevşin Mengü'nün de Sözcü TV'de program yapacağı veya haber sunacağı öne sürülüyor.

nevscca7in-mengucc88.jpg

Nevşin Mengü daha önce de Sözcü TV'nin internet versiyonunda görev yapmıştı. Şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Orta Sayfa programında yorumcu olan Nevşin Mengü'nün Sözcü TV'ye geçip geçmeyeceği henüz bilinmiyor. Böyle bir transferin gerçekleşmesi durumunda FOX'un yapacağı hamle büyük merak konusu.

CAN ATAKLI İDDİASI

341.jpg

Bir başka iddia da TELE1'den ayrılan Can Ataklı ile ilgili. Can Ataklı'nın da Sözcü TV'de program yapacağına yönelik söylentiler var. Şimdiden gerçekleştirdiği transferle adından söz ettiren Sözcü TV'nin reytinglerde nasıl bir çıkış yakalayacağı çok merak ediliyor.