Yapışkan 3 burç.. Kovsan gitmezler. İnatla gelir ve rahatsız ederler

Bazı burçlar hem çok sıkıcı hem de çok yapışkan olabiliyor. İşte rahatsızlık verme konusunda usta olan en yapışkan 3 burç

Yapışkan 3 burç.. Kovsan gitmezler. İnatla gelir ve rahatsız ederler
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2023 03:17

Bazı burçlar çok yüzsüz oluyor. İnsanı çileden çıkaran bu burçlarla gerçekten sağlıklı bir ilişki veya dostluk yürütmek çok zor.

Yapılan bir araştırmada en yapışkan 3 burç belli oldu. Araştırmacılara göre ''Kova, Yengeç ve İkizler'' burcu en yapışkan burçlar arasında yer alıyor.

Akşam gazetesinde yayınlanan haberde en yapışkan burçların kişilik özellikleriyle ilgili tüm detaylar paylaşıldı.

İşte Kova, Yengeç ve İkizler burcuyla ilgili bilmeniz gerekenler.

astronomical-clock-226897-960-720.jpg

KOVA:

Ruh bunaltıcı tutumları gerçekten hayattan bezdirir. Ya çok ilgili davranırlar ya çok ilgisiz. Ortaları yoktur. Yapışkan denebilir. Kovuldukları kapının önünde beklerler.

YENGEÇ:

Sevince doyasıya ve delice severler. Takıntı seviyesine gelmeleri an meselesidir. İlk başta hoşunuza gidebilir ama sonradan sıkıntılı olabilir. Yengeç sevgisi ayının yavrusuna uyguladığı tarifeyle aynıdır.

İKİZLER:

İkizler burcuyla beraber olmak hayatla sınavınız. Obsesif ve bezdiren sevgi anlayışları dur durak bilmez. Sorularla darlarlar. Gerçekten çekilmezler.

TERAZİ BURCUNA  DİKKAT ETMELİSİNİZ

Öte yandan Ulusalpost'un edindiği bir bilgi de herkesi şaşırtacak türden. Astroloji uzmanlarına göre Terazi burcu da çok bağımlı. Kaybetmek duygusunu kabullenmeyen Terazi insanları sizi ayrılık konusunda çileden çıkarabilir.

broken-heart-6968646-960-720.jpg

Ayrılmaya karar verdiğinizde Terazi çabucak kabul eder sanıyorsanız işte orada yanılıyorsunuz. Terazi peşinizi bırakmamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.