Yengeçler arkadaşlıklara odaklanıyor, Kovalara yıldızlardan haber var! İşte 17 Mart Cuma günlük burç yorumları

17 Mart 2023 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova ve Balık burcu için günlük burç yorumları! Yıldızlar bugün sizin için ne diyor. İşte en özgün burç yorumları! 17 Mart Burç yorumlarında sizi neler bekliyor

Yengeçler arkadaşlıklara odaklanıyor, Kovalara yıldızlardan haber var! İşte 17 Mart Cuma günlük burç yorumları
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2023 00:20

Venüs-Uranüs uyumsuzluğu ile bir kişiyle olan ilişki bozulabilir. Aranızdaki durum hakkında ne düşüneceğinizi bilmiyor olabilirsiniz, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde ilerlemenin bir yolu olduğunu anlayacaksınız: diğer kişiyi değiştirmeye çalışmamalısınız, ona karşı tutumunuzu değiştirmelisiniz.
Partneriniz varsa onunla hem günlük yaşamda hem de yakın ilişkide bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek istiyorsunuz...
Yalnızsanız bugün sizi büyülemek için karşınıza çıkmayı bekleyen biri var.

ASLAN BURCU

Bugünün yıldız geçişleri güçlü duyguları tetikliyor. İş veya özel yaşamda gerginlikler olabilir. Örneğin, görüş farklılıkları olabilir veya birileri size kabul etmediğiniz ve vazgeçmeye razı olmayacağınız bir şeyi empoze etmek isteyebilir. Takıntılı bir şekilde düşünmek yerine, bu enerjiyi yapıcı bir şeye kanalize edin. Her zamankinden daha fazla odaklanabileceksiniz.
Partneriniz varsa biraz kötü bir ruh haliniz var.
Yalnızsanız motivasyonsuz, kararsız bir gününüzdesiniz.

YAY BURCU

Sezgilerinizin sizi yönlendireceği bir Cuma, neyi değiştirmeniz gerektiğini bilecek kadar netliğe sahipsiniz. Hemen şimdi harekete geçmek size anında sonuç verecek.
Partneriniz varsa hissettiğin duyguları ifade edeceksiniz ama her zaman olumlu olmayacaklar.
Yalnızsanız inişli ve çıkışlı bir gün. Son zamanlardaki hayal kırıklıklarını düşünmeyi bırakmalı ve iyimserliği yeniden kazanmalısınız!

BOĞA BURCU

Ay ve Venüs burcunuzda ve Uranüs ile uyumsuz pozisyonda. Bu durum sizi düşünmeye, istediğinizi yapmaya yönlendiriyor. Ve özellikle son zamanlarda kendinizi sınırlı hissettiyseniz, engellendiyseniz artık taviz vermeyeceksiniz. Hayatınızın dümenini geri almaya kararlısınız.
Partneriniz varsa aynı yöne bakarak birlikte ulaşılacak hedefleri belirlemek için ideal bir gün.
Yalnızsanız bir kişiyle ilk bakışta karşılıklı çekim olacak!

BAŞAK BURCU

Şu anda astral açılar, sizin için tamamen yeni olan ve ilginizi çekebilecek fikirleri ve fırsatları sunuyor. Kendinizi farklı bir şeye, yeni bir şeye yönelmeye hazır hissediyorsanız, başlangıçta hangi yöne gideceğiniz konusunda hiçbir fikriniz olmasa bile, içgüdülerinizin size rehberlik etmesine izin verin. Elbette olumlu bir şeyle karşı karşıya kalacaksınız.
Partneriniz varsa aşıkken, partnerinize karşı tutku patlamaları yaşarsınız. Bunu yaşıyor musunuz?
Yalnızsanız bugün güzel bir insanla tanışabilirsiniz!

OĞLAK BURCU

Kimi veya neyi istediğinizi anlamak için harika bir Cuma. İyi bir ruh halindesiniz, yardımseversiniz. Herkes niteliklerinizi fark ediyor ve takdir ediyor. Ay Boğa burcundayken eğlenme ihtiyacınızın yoğunlaştığını hissediyor olabilirsiniz.
Partneriniz varsa bugün hassasiyet, alınganlıkla geçecek.
Yalnızsanız bugünlerde tanışacağınız kişinin önemi sonra anlaşılacak.

İKİZLER BURCU

Zihniniz kaynıyor, çok fikriniz var, söyleyecek çok şeyiniz var… Kariyer gelişimine odaklanmak ve başarıya ulaşmak için bugün çok çabalamalısınız. Biraz çaba gerektirecek ama harika sonuçlar elde edeceksiniz. İki fırsatınız varsa, ikisini de düşünün ve her birinin sonucunun ne olacağını anlamaya çalışın. Bunu yaptıktan sonra, ilerlemek için bir strateji bulmaya çalışabilirsiniz.
Partneriniz varsa sorunları ve anlaşmazlıkları dürüstçe karşılarsanız, ortak bir zemin bulacak ve daha iyi bir temelde yeniden başlayacaksınız.
Yalnızsanız kendi başına kara kara düşünmek, kurbanı oynamak işe yaramaz.

TERAZİ BURCU

Bazen ilerlemenin tek yolu risk almaktır. Bu risk üzerinde uzun uzun düşündüğünüz ve aile üyeleriyle uzun süre konuştuğunuz bir şey olabilir. Arkadaşlarınızın ne düşündüğü hakkında endişelenmenin zamanı değil. İstediğinizi yapın ve onların söylediklerini umursamayın.
Partneriniz varsa Eşinizin ihtiyaçlarına, ihtiyaçlarına her zamankinden daha fazla özen göstereceksiniz ve bu (sizin için bile) çok olumlu olacak.
Yalnızsanız İyi Mars-Satürn açısı sizi gerçekçi kılar ve bugün bağlantılarınızda güzel bir seçim yapmanız istenecektir.

KOVA BURCU

Ufukta Güneş, Merkür, Mars Terazi'deyken, iş veya iş için yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Durumunuz genel olarak iyileşecek. Daha önce attığınız bir adımın meyvelerini toplayacaksınız. Son olarak, bugünün Boğa burcundaki Ay, aile üyelerine daha fazla ilgi göstermeniz gerektiğini gösteriyor.
Partneriniz varsa her zaman haklı olduğunuzu düşünmemelisiniz.
Yalnızsanız ​​beklentilerinizi gözden geçirmelisiniz ve erişilebilir hale getirmelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Boğa burcundaki Ay, dikkatinizi arkadaşlıklara odaklamaya teşvik ediyor. Arkadaşlarla buluşmak, yemek düzenlemek veya telefonda uzun sohbetler yapmak için ideal bir gün. Aynı zamanda, iyi Mars-Satürn yönü, iş başarısı elde etmenizi sağlayacak temelleri atmayı temsil eder. İlk adım, neyi başarmak istediğinizi anlamaktır. Enerjinizi adamaya değer olan hedefleri, hayalleri inceleyin.
Partneriniz varsa para meselelerini, maliyeyi yönetmek üzerine tartışmalar olabilir.
Yalnızsanız hoşlandığın kişi bugünü bekliyor olacak.

AKREP BURCU

Çok fazla düşünmeniz gereken karmaşık durumlarla karşı karşıyaysanız, ara vermek en iyisidir. Etrafınızdakiler bir karar vermeniz veya bir şeyler yapmanız için baskı yapıyor olabilir ama Mars'ın Terazi'de bulunması aceleci girişimlerde bulunmamanız gerektiğini gösteriyor. Sadece doğru zamanın geldiğini hissettiğinizde harekete geçin.
Partneriniz varsa ilişkiyi korumak veya geliştirmek için ne yapılması gerektiğine dair net bir vizyona sahipsiniz.
Yalnızsanız bir arkadaşınız sizi dışarı çıkmaya davet edebilir: kabul edin çünkü yeni biriyle tanışacaksınız. Tutku dolu bir macera yaşayabileceğiniz yeni biriyle!

BALIK BURCU

Boğa burcundaki Ay nedeniyle bugün bir şey hakkında hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız, güçlü bir şekilde tepki vereceksiniz. Ortalığı karıştırmamak için sessiz kaldıysanız, böyle devam etmek istemeyeceksiniz. Ve ok yaydan çıkacak!
Partneriniz varsa Aşkın ateşini yeniden alevlendirmek için şaşırtıcı fikirleriniz olacak, hayal gücünüzü sergileyeceksiniz...
Yalnızsanız kalp işlerinden artık hiçbir şey beklemiyorsanız, bugün fikrinizi değiştirmeniz gerekecek. Aşk tam da artık onu düşünmediğinizde karşınıza çıkar.