Kirasını Bile Ödeyemiyor Zor durumda Denilen Harika Avcı Yaşadıklarını Açıkça herkese Anlattı

Kirasını Bile Ödeyemiyor Zor durumda Denilen Harika Avcı Yaşadıklarını Açıkça herkese Anlattı

Bir döneme damgasını vuran isim Olan Harika Avcı kirasını ödeyemiyor iddialarına yanıt verdi: Yaşadığı zorluklar hakkında açıklamalarda bulundu.

Bir döneme damgasını vuran isimlerden birisi olan Harika Avcı yeniden gündem oldu. Magazin dünyasının gündemine bomba gibi düşen iddia hakkında Harika Avcı açıklamalarda bulundu

Yaşadığı maddi zorluklar hakkında bilgi veren Harika Avcı neler söyledi?

Harika Avcı hakkında hangi iddialar vardı? Ve Harika Avcı bu iddialar için ne söyledi? İşte herkese duyurmuş olduğu o açıklamalar:

Şarkıcı Lerzan Mutlu'nun sunduğu 'Lerzan'la Çok Mutlu' programında Harika Avcı ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Avcı'nın ev sahibi, kirasını bile ödeyemediğini, maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı günler geçirdiğini söyledi.

Bu iddiaların ardından Lerzan Mutlu gözyaşlarını tutamadı ve Avcı için yardım çağrısında bulundu.


Sonrasında Selin Ciğerci, hayranı olduğu Harika Avcı için ev sahibiyle iletişime geçeceğini ve kiralarını ödeyeceğini duyurdu. Kendisine çoğu kez ulaşmak istediğini fakat başaramadığını belirtti.

HARİKA AVCI SOSYAL MEDYAYI SARSAN BU İDDİA ÜZERİNE AÇIKLAMALARDA BULUNDU:

İŞTE HARİKA AVCI'NIN AÇIKÇA İLAN ETTİĞİ AÇIKLAMASI

"Sevgili ve değerli basın mensupları ve kıymetli sevenlerim... Birkaç gündür basında konuşulanları üzülerek seyretmekteyim. Her insanın hayatında olabilecek geçmişten gelen problemlerden kaynaklı bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil. Ancak şu anda takdir edersiniz ki; bu konular ile ilgili konuşmak istemiyorum. Hiçbir yerde zorla tutulmuyorum ve insiyatifim dışında hareket etmiyorum. Ben ezelden beri kendi sorunları ile kendi bildiğim yöntemlerle başa çıkmayı seven bir karaktere sahibim. Kısa zaman içerisinde problemleri çözülebilir hale getireceğimden eminim"