KIRMIZI ODA DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILACAK İDDİASI TEPKİ ÇEKTİ! HERKES ÇOK ŞAŞKIN

KIRMIZI ODA DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILACAK İDDİASI TEPKİ ÇEKTİ! HERKES ÇOK ŞAŞKIN

Yayınlandığı günden itibaren fırtınalar estiren 4'ten fazla diziye final yaptıran Kırmızı Oda final yapacak haberleri sosyal medyanın gündemine oturdu..

Yapım şirketinden herkes açıklama bekliyor. Sosyal medyada dolaşan iddia izleyicide panik yarattı. Ekranların en çok izlenen dizisi Kırmızı  Oda yayınlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Ancak bugün bazı haber siteleri dizinin yayından kaldırılacağını iddia edince çok sayıda sosyal medya kullanıcısı kanal yönetimine dizinin yayından kaldırılmaması yönünde taleplerde bulundular.

Son zamanlarda TV8 ekranında en çok konuşulan diziler arasında yer alan Kırmızı Oda dizisi başladığı günden itibaren 4 büyük dizinin final yapmasına neden oldu.

Hal böyle iken böyle bir dizinin final yapacak olması pek mantıklı gelmiyor. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre dizinin reytingi düşüşe geçti kanal bu yüzden final yaptıracak.

Peki yapım şirketi ve Kanal bu konu hakkında ne düşünüyor..

Güvenilir kaynaklardan sorgulanan bilgilere göre sosyal medyada dolaşan iddialar gerçeği yansıtmıyor .. İddialar dizi yayından kaldırılacak diye ortalıkta dolaşsa da dizinin çok daha uzun süre yayında kalması bekleniyor.

30 Ekim tarihinde yayınlanacak bölüm şimdiden merak konusu olurken TV8 yayın akışında dizi yer alıyor. Yani panik olacak bir durum söz konusu değil

20.OO'DA DİZİ YAYINDA..