Kırmızı Oda dizisinde Alya'nın annesini oynayan Cemre Melis Çınar'ın itirafları herkesi şaşırttı..

Kırmızı Oda dizisinde Alya'nın annesini oynayan Cemre Melis Çınar'ın itirafları herkesi şaşırttı..

Kırmızı Oda'da Oynayan Cemre Melis Çınar Oynadığı karakterle ilgili açıklamalarda bulundu...

Yayınlanmaya başladığı günden beri izleyiciyi ekrana kilitleyen 'Kırmızı Oda' dizisinde Alya'nın annesi karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Cemre Melis Çınar, Nişantaşı'nda görüntülendi.Muhabirlerin canlandırdığı karakter ile ilgili sorularuna ise çarpıcı bir itirafta bulundu.

Süreyya'nın Derin Sularında Yüzmek Bana İyi Geldi
Canlandırdığı karakter için, "Çok çalıştığım bir karakter oldu. Her oyuncunun eline bu kadar iyi bir karakteri oynama fırsatı geçmez o yüzden çok şanslıyım. Evet yıpratıcıydı ama Süreyya'nın derin sularında yüzmek bana çok iyi geldi. Başka bir insan formunu bu kadar deneyimlemek benim için çok hoş.
Benim için derin bir suydu, güzel bir nefeste çıktım. Tabii ki bir oyuncu olarak o ben olmadığım için benim dışımda bir karakter olduğu için çok etkilenmedim. Oynamak çok keyifliydi" diye konuştu.

"SAYKO NEVROTİK BİR KARAKTERİ..."
İnsanların nevrotik bir karakteri iyi anladığını ve sokakta arkasından 'Alya' diye bağırdıklarını ifade eden Çınar sözlerine şöyle devam etti: "Sokakta genelde arkamdan Alya diye bağırıyorlar. Ben de her seferinde gülüyorum.
İnsanlar çok etkilenmiş güzel yorumlar alıyorum. Bir oyuncu olarak izleyicinin tepkisinin bu kadar olumlu olması bu kadar zor ve sayko bir karakteri, nevrotik bir karakteri bu kadar güzel yorumluyor olması benim için de keyifli. İnsanların Süreyya'yı anlaması, bir yerde de kendine ders çıkartmaları benim açımdan keyif verici"

 Cemre Melis Çınar kimdir, kaç yaşında?
Cemre Melis Çınar, 13 Mayıs 1991 tarihinde dünyaya geldi. Mersin Toros Koleji’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü bitirdi. Oyunculuk eğitimine devam eden Cemre Melis Çınar,  2005 yılından beri oyunculuk kariyerine Mask-kara Tiyatrosu’nda devam etmektedir. Ayrıca uzun yıllar dans dersi alan Cemre Melis Çınar kick box sporuyla da ilgili.

ULUSALPOST.COM - AKTİF LİNK VERİLMEDEN ALINTI YAPILAMAZ..

İlgili Haberler
En Yeniler