Kırmızı Oda dizisinde ayrılık sonrası bomba transfer! Resmen diziden gitti başka biri geldi

Kırmızı Oda dizisinin yeni bölüm fragmanında Burcu Biricik’in yer alması hayranlarını sevindirdi.

Başrolde Binnur Kaya'nın rol aldığı TV8 dizisi Kırmızı Oda'ya ünlü oyuncu Burcu Biricik konuk olacak. Biricik’i Doktor Hanım'ın yeni danışanı olarak dizide boy gösterecek.

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hikâyeleri konu edinen eserinden uyarlanan dizi, 14. Bölümüyle 4 Aralık Cuma akşamı TV8’de izleyicileri ile buluşacak. Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin'in rol aldığı dizide önceki hafta sevilen karakter Alya diziye veda etmişti.
Yayınlanan fragmanda ise yeni bölümde Burcu Biricik'in hayat vereceği karakterin hikâyesi anlatılacak. Burcu Biricik'in kaç bölüm dizide olacağı henüz belli değil.

Burcu Biricik Kimdir?

Antalya’da 1989’da dünyaya gelen Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunu. Üniversite eğitimi süresince Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmıştır.

İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi tiyatro oyunları ve kısa filmlerde oynadı. 2006 Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. 2016 yılında ise ilk kez yönetmen koltuğuna oturarak Çok Uzak Fazla Yakın filmine imza attı.

İlgili Haberler