Kırmızı Oda Dizisinde Çileden Çıkaran Bir Sahne Yaşandı. Yaşattıklarının Ardından Çok Sert Tepki Aldı

Kırmızı Oda Dizisinde Çileden Çıkaran Bir Sahne Yaşandı. Yaşattıklarının Ardından Çok Sert Tepki Aldı

TV8’de Kırmızı Oda dizisi, psikiyatri kliniğine başvuran hastaların duygusal yaşam öykülerini ekrana taşıyarak seyircileri etkisi altına aldı.

Yeni bölümünün yaşandığı bu haftada da duygu dolu anlar yaşandı. Kırmızı Oda’ya giren hastanın adeta yaşayan bir ölü olduğunun ve çocukluk yıllarında zorla babası yaşındaki bir adamın kendisini eve kapattığını anlatarak, ekran başındakileri derinden üzdü.

Kırmızı Oda, TV8 ekranlarında her hafta reyting rekoru ile birincilik tahtına yerleşiyor.

Başarılı dizinin oyuncusu olan Semra Keçik’in canlandırdığı Selvi karakteri, henüz çok genç yaşlarda iken çektiği eziyetleri vurucu bir şekilde ekranlara yansıttı.

Acımasız kararlar alan cahil babası tarafından, kendisinden yaşça büyük bir adamla zorla nikahlandırıldığı Selvi’nin yaşadığı acımasız ve elem durumları görenler göz yaşlarına hakim olamadı.

Evine misafir olarak gelen ve kendisiyle arkadaşlık kurmayı, yaşama dair olumlu olayları beraber yaşamak isteyen kadının, samimi davranışları karşısında adeta kıpır kıpır eden Selvi’nin hevesi kursağında kaldı.

Selvi’nin kocası, eve gelen misafiri görür görmez herkesi şaşırtan bir hamlede bulundu. Bir çırpıda hayallerini suya düşürecek tokadı atarak şiddetli bir şekilde bayıltması, seyircileri bir hayli sinirlendirdi. İnsanlık namına nasibini almayan kocasının o günü ardından evin kapısını kilitleyip bir yere çıkmasını engelleyerek yıllar boyu bir yerde hapsetmesi sosyal medyada gündem oldu.

İzleyiciler, yaşanan olayın şoku ve üzüntüsüyle adeta isyan bayrakları çekti. Ekran karşısında duygusal ve bir o kadarda sinirli dakikalar geçiren seyirciler, sahnelerin etkisinden kurtulamayıp sosyal medya da konu haline getirdi.

Bir hayatın dolu be huzurlu bir şekilde yaşanması gerekirken, küçük yaşlarda hayatın en büyük tokadını yiyen Selvi, yeni bölümü izleyen birçok insana duygusal anlar yaşattı. Birçok insan bu duygusal andan etkilenmenin dışında, hissettikleri siniri ve acıklı duyguyu sosyal medyaya yansıttı.

Selvi karakterinin yaşadığı talihsiz olaylar, seyirciler tarafından oldukça benimsendi ve sosyal medyayı kırdı geçirdi. Dizinin yeni bölümü, birçok sosyal medya platformunda zirveye yerleşti ve yeni bölümünden bir hayli bahsettirdi.

ulusalpost.com - aktif link vermeden alıntı yapılamaz.. 

İlgili Haberler