Kırmızı Oda dizisinde kötü haber Çok sayıda oyuncu ayrıldı şimdi de Burak Sevinç mı bırakıyor?

Ekranların en çok sevilen dizilerinden olan Kırmızı Oda dizisinde kötü haber geldi. Çok sayıda oyuncu diziden ayrıldı.

Kırmızı Oda dizisinde kötü haber Çok sayıda oyuncu ayrıldı şimdi de Burak Sevinç mı bırakıyor?
Yayınlanma Tarihi : 06 Şubat 2021 22:14

TV8 Ekranında yayınlanan ve fırtınalar estiren diziye yeni oyuncular katılırken çok sayıda oyuncu ise diziden ayrılıyor.

Konusu itibariyle tedavisi tamamlanan hastalar diziden ayrılıyorlar. Bu gelişme de ünlü oyuncular diziden ayrıldıkça seyircide üzüntüye yol açıyor.

Şimdiye kadar çok sayıda oyuncunun ayrıldığı diziye Erkan Petekkaya'da katılmıştı. 

Magazin gündemini sarsan son haber ise üzüntü yarattı.

Son olarak TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde psikiyatr Deniz karakterini canlandıran Burak Sevinç, diziden ayrılacağı yönündeki iddialara ilişkin açıklamalarda bulundu.. 


Kırmızı Oda dizisi haricinde Aynı zamanda BluTV dizisi Bonkis'te de rol alan Burak Sevinç, YouTube'da verdiği bir röportajında "“Bonkis’in çok tatlı bir hikayesi var. Benim çok hoşuma gitti. Hem bölümleri kısa hem de arta kalan zamanımı Kırmızı Oda’da Deniz olarak geçirmek beni çok heyecanlandırıyor" diyerek ayrılık söylentilerine son noktayı koydu ve diziden ayrılmayacağını açıkladı.

Son zamanlarda çok sayıda oyuncunun ayrıldığı Kırmızı Oda dizisindeki bu haber izleyiciyi sevindirdi. Zira Burak SEVİNÇ Kırmızı oda dizisinde başarılı bir performans sergileyen oyuncular arasında yer alıyor.

Kendi gününde reyting rekorları kıran dizide yakın zamanda yeni ayrılıklar olabileceği gibi yeni katılımların da olacağı konuşuluyor.. Ama en azından Burak SEVİNÇ diziden ayrılmıyor bu müjdeyi sizlere verelim.. 

 

İlgili Haberler