Kırmızı Oda dizisiyle yıkıp geçen Binnur Kaya'dan herkesi şaşırtan bir itiraf geldi ilk kez böylesi oldu..

Kırmızı Oda dizisiyle yıkıp geçen Binnur Kaya'dan herkesi şaşırtan bir itiraf geldi ilk kez böylesi oldu..

Türkiye Kırmızı Oda Dizisini konuşuyor! Son zamanların en çok dikkat çeken dizisiyle ilgili Binnur Kaya olay bir itirafta bulundu..

Kırmızı Oda Dizisi başladığı günden itibaren büyük bir ilgiyle izliyor herkes. Yaşanmış hikayelerin konu edildiği dizinin ünü sadece Türkiye'de değil Avrupa ve Balkanlarda da konuşulmaya başlandı.

Özellikle Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Kırmızı odanın izlenmediği hafta yok. Diziyi izleyiciler büyük bir heyecanla izliyor.

Diziyle ilgili yayınlanan daha doğrusu Binnur Kaya tarafından yapılan bir haber ise olay oldu! Binnur Kaya'nın bakın herkesi şaşırtan itirafı neydi..

İzleyenleri hayran bırakan ve bir çok diziye final yaptıran TV8'deki Kırmızı Oda'da psikiyatr doktorunu oynayan Binnur Kaya, Episode Dergisi'ne olay açıklamalarda bulundu.

TV8'deki Kırmızı Oda projesine şifa niyeti ile izleyici kitlesine buluşturduklarının özellikle altını çizen ve dizide hastalarıyla kurduğu bağ ve etkili iletişimiyle hayran bıraktıran Binnur Kaya, komedi haricinde bir karakteri üstlenmenin kendisi adına çok farklı bir deneyim olduğunu açıkladı..

Öte yandan Kırmızı Oda'nın oyuncu kadrosunda yer alan Binnur Kaya her ne kadar karakterleri oynamanın zor olduğunu düşünse de zevkli bir yolculuk olduğunu da vurgulayıp, Yolda dikenler yok mu; var tabii. Mesela bir oyuncuyu gördüğü, benimsediği halin dışında görmek istemeyen seyirciler olabilir yorumunda bulundu..

Ayrıca başarılı oyuncu sözlerini şu şekilde sürdürerek Beğenip beğenmemek ayrı bir konu. Sonuçta yol seninse, yolculuğun tadı da başka" dedi

Ekranlarda fırtınalar estiren Binnur Kaya ayrıca Tüm bu itirafların yanı sıra, "Biz 'şifa niyetiyle' girdik bu işe…

Yönetmen Cem Karcı da, projenin sahibi Gülseren Budayıcıoğlu da, yapımcı Onur Güvenatam da… Bu işin içinde yer almakla ilgili buluştuğumuz yer aynıydı; şifa. İşin bir televizyon dizisi olduğunu, sektörün ticari bakışını, sektör gerçeklerini unutmadan söylüyorum’" şeklinde samimi itiraflarda bulundu.

Dizinin çok daha uzun bir süre yayınlanması bekleniyor. Siz dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlayabilirsiniz

En Yeniler