Kırmızı Oda'da Herkesi Şaşkına Çeviren Ayrılık! Kimse Beklemiyordu Ancak...

Kırmızı Oda'da Herkesi Şaşkına Çeviren Ayrılık! Kimse Beklemiyordu Ancak...

TV8'de yayınlanan dizi Kırmızı Oda'da herkesin şok olacağı bir gelişme yaşandı. Diziden kimsenin beklemediği ayrılık haberi geldi. Seyirci ise ne olduğunu şaşırdı. Kırmızı Oda seti karıştı...

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, iki farklı hikayeyi işliyor. Delikanlı Sadi ve Binbir Gece Masalları hikayelerini işleyen dizide cuma akşamı yayınlanacak olan otuz altıncı bölümün fragmanında ise işlerin iyice karışacağı görüldü. Dizide hiç beklenmeyen ayrılık haberi ise seyirciyi şaşkına çevirdi.

Dizi birkaç hafta öncesinde göz kamaştıran çift Zafer ve Nihal'in hikayesini anlatmaya başlamıştı. Yiğit Özşener ile Esra Ronabar'ın performansları ise çok konuşulurken diziye bir usta isim daha dahil olmuştu. Zafer'in çok korktuğu babası Vahit'e hayat veren Uğur Yücel'in performansı da seyirciyi kendine bağlamıştı. Önceki haftada ise Vahit'le ilişkisi olan İranlı Şehrazat hikayeye dahil olmuştu. Bu hafta ise Şehrazat ile yollarını ayırmaya karar veren Vahit'in yaşadığı acıya tanık olacağız.

Nihal'in ayrılık kararı

Diğer yandan Zafer nedeni ile hastalanan Nihal'in cesur kararı herkesi şoka uğrattı. Nihal, Zafer'i karşısına alarak ayrılmak istediğini söyleyince Zafer büyük bir boşluk içerisine düşecek. Doktor Hanım ile görüşen Zafer, "Nihal'in sevgisi de olmazsa ben ne yaparım?" diyerek ayrılığa hazır olmadığını açıkça söyler.

Seyirci ise Nihal'in bu güçlü adımını takdirle karşıladı. Zafer nedeniyle hastalanan Nihal'in güçlü bir kadın olarak iyileşmesini isteyen seyirci, Zafer'in ise Nihal'i kaybettikten sonra değerini anladığını belirtti.

Zafer ve Şehrazat'ın karşılaşması...

Şehrazat, Vahit ne kadar kendisinden uzaklaşmak istese de vazgeçmeyecektir. Kendisine ayrılık mektubu yazan Vahit'in ardından büyük bir üzüntü yaşayan Şehrazat, Zafer ile karşılaşır...

Sadi'nin ailesi sonunda görünecek

Dizinin uzun süredir beklenen sahneleri ise bu bölümde ekranlarda olacak. Delikanlı Sadi'nin ailesini görmek isteyen seyirci bu bölümde sonunda Sadi'nin ailesi ile tanışabilecek. Sadi'nin "İnsanı ortak anılarından çok ortak acıları birbirine bağlıyor" sözüyle eşinin de hikayesine değineceği anlaşıldı.