Artık makyaj bile yapmanıza gerek bile yok! Bunu yüzünüze sürerseniz ciltteki lekeleri yok ediyor

Aspirin mucizesine tanık olun! Sadece ağrı kesici olarak kullandığınız Aspirin mucize çıktı, artık makyaj yapmadan da cilt lekelerinizi siyah noktalarınızı temizlemek onunla mümkün olacak

Artık makyaj bile yapmanıza gerek bile yok! Bunu yüzünüze sürerseniz ciltteki lekeleri yok ediyor
Yayınlanma Tarihi : 25 Mayıs 2022 01:50

Aspirin bilindiği gibi ağrı kesici, inflamasyonu azaltıcı, ateş düşürücü ve antiagregan (kan sulandırıcı) etkisi olan bir ilaçtır.

Faydaları saymakla bitmeyen  Aspirin hakkında bir mucize daha çıktı! Gelen bilgilere göre  Aspirinin sivilce oluşumunu engellediği ortaya çıktı! Ciltteki enfeksiyonları ortadan kaldırın  Aspirin  aynı zamanda da yağ oranını dengeliyor. Siyah noktaları yok ediyor. Cildi kurutmuyor ve cildin nemli kalmasını sağlıyor.. Asıl en önemli mucizesi ise  Aspirin ciltteki lekeleri ortadan kaldırıyor. Bu doğal mucize etkili bir peeling maskesi olarak kullanılabiliyor. 

Peki faydaları saymakla bitmeyen bu mucize nasıl kullanılacak?

Tarif aslında çok basittir! Aspirini ezerek un haline dönüştürün. Üzerine bir çorba kaşığı kadar  oksijenli suyu ve bir yemek kaşığı kuru mayayı ilave ederek krem haline dek iyice karıştırın. Sonrasında ise 1 tatlı kaşığı kadar bal ekleyip bir süre daha harmanlayın!

SÜRME AŞAMASI

İyice krem aşamasına gelince bir fırça yardımıyla bu maskeyi yüzünüze sürüp yaklaşık 30 dakika kadar bekleyin! 

Ardından yüzünüzü durulayın! Yüzünüzün pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz! Uygulamayı ayda dört kez uygularsanız bir süre sonra siyah noktalar, sivilce lekeleri aynı zamanda da cildinizdeki kuruluk ortadan kalkıp gidecektir!

Nasıl harika değil mi? Aspirinle ilgili bu mucizeyi kendinize saklamayın! Arkadaşlarınızla da paylaşın onlarda faydalansınlar!

İlgili Haberler