Zerdeçal + kabartma tozuyla koltuk altı kıllarına veda edin! Formül çok basit

Koltuk altı kılları zaman zaman rahatsız edici olur! Bir çok kişi gereksiz kimyasallar ve yöntemlerle koltuk altı tüylerinden kurtulmaya çalışır durur. Ancak hiç gerek yok böyle şeylere

Zerdeçal + kabartma tozuyla koltuk altı kıllarına veda edin! Formül çok basit
Yayınlanma Tarihi : 08 Nisan 2022 14:23

Çoğu kadının pekte bilmediği bir güzellik sırrından bahsedeceğiz. Deneyenler gerçekten çok faydalı olduğunu belirtiyor. 

Koltuk altı kıllarından kurtulmak isteyen çok sayıda kişi bu kıllardan kurtulmak için ya ağda yapıyor ya da kimyasal ürünler kullanıyor.

Jilet kullananda var elbette. Hatta kimileri traş makinesi bile kullanıyor. Ancak bunlara gerek kalmadan doğal yöntemlerle koltuk altı kıllarınızdan kurtulabilirsiniz. 

Hatta son dönemde deneyen herkes tam anlamıyla fayda sağladığını bile belirtiyor. Özellikle kadınların işini kolaylaştıran bu yöntem şimdilerde erkekler tarafından da tercih edilir oldu.

Üstelik öyle fazla malzemeye de gerek yok. 

Zerdeçal + kabartma tozu yöntemi nasıl uygulanacak?

Mynet haber sitesi koltuk altı kıllarından tam anlamıyla kurtaran zerdeçal ve kabartma tozlu formül ayrıntılarını verdi. Yapmanız gereken şey çok basit 1 tatlı kaşığı kadar zerdeçal ile 1 tatlı kaşığı kabartma tozunu su ile karıtşırın.

Malzemeleri macuna dönüştürmek için suyu yavaş yavaş ekleyin. Bir fincandan az su yeterli olacaktır. Ardından koltuk altınıza bu macunu uygulayın. Bir süre kurumasını bekletin.

Kuruma işlemi bitince ellerinizle karışımı ovalayın. Sonrasında ise duş alın ve koltuk altınızı kurulayın. 

Bu yöntemi 1 hafta içerisinde 3 kez tekrar ederseniz bir süre sonra koltuk altınızdaki tüylerin yok olmaya başladığını göreceksiniz. Aynı uygulamayı 1 ay sonra tekrar ettiğinizde ise koltuk altınızdan bu tüylerin tamamen yok olup gittiğini göreceksiniz.