Kıvanç Tatlıtuğ'un tatil masrafı dudak uçuklattı

Kıvanç Tatlıtuğ'un tatil masrafı dudak uçuklattı

Günlüğü 2 bin 500 euro'luk odada kalan oyuncu ve sevgilisi, görüntü alınmayan otelde gönüllerince tatil yapıyor. Tatlıtuğ'un, bu tatil için 50 bin lira harcadığı konuşuluyor.

Vatan gazetesinin haberine göre, Bodrum'da 750 bin liraya ev alan Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer'in rahatı için kesenin ağzını açtı. Kıvanç, basına görüntü vermek istemeyen aşkıyla bir otelde günlük 2.500 euroya tatil yapıyor.
 
ÇAREYİ OTELDE BULDU
 
Tatlıtuğ, Yalıkavak'ta 750 bin
liraya yeni aldığı evinin tadını bir türlü çıkaramadı. Bodrum'a adım atar atmaz paparazzilerin evinin önünde kendisini beklediğini gören Tatlıtuğ, sonunda çareyi otelde kalmakta buldu.
 
EN LÜKS OTELDE KALIYOR
 
Stil danışmanı aşkı Başak Dizer'le yaz boyunca tatil yapan yakışıklı oyuncu, gazetecilerle köşe kapmaca oynuyor. Bodrum'da sürekli göz hapsinde olan Tatlıtuğ, Başak Dizer'in rahat bir tatil yapabilmesi için kesenin ağzını açtı. Bodrum'un en pahalı otelinin lüks bir oda tutan Tatlıtuğ, 4 gündür burada kalıyor.
 
SEVGİLİSİ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI
 
Günlüğü 2 bin 500 euro'lu
k odada kalan oyuncu ve aşkı, basının görüntü alamadığı otelde gönüllerince tatil yapıyor. Sevgilisinin rahatını düşünen Tatlıtuğ'un, bu tatil için şimdiden 50 bin lira harcadığı konuşuluyor.