• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • İstanbul 10 °C
  • Ankara 2 °C
  • İzmir 12 °C

Kız Kalesi Medya Günleri Yarışma Duyurusu

Kız Kalesi Medya Günleri Yarışma Duyurusu
Mersin'in Erdemli Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Kız Kalesi Medya Günleri Yarışması'nın ikincisi düzenleniyor.

Mersin'in Erdemli Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Kız Kalesi Medya Günleri Yarışması'nın ikincisi düzenleniyor. Yarışma için başvuruların başladığı bildirildi.

Erdemli Belediyesi Halkla İlişkiler ve Basın Yayın Müdürü Adem Arslan, "Geçen yıl birincisini düzenlediğimiz Kız Kalesi Medya Günleri Yarışması'nın bu sene ikincisini düzenliyoruz. Yarışma, Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kilis illerinin yerel medya temsilcilerine açıktır. Yarışma, 2015 yılında yapılmış ve yayınlanmış eserleri kapsamaktadır. Son başvuru tarihi 30 Eylül 2016'dir" dedi.

Yarışma şartları açıklandı

Yarışmanın şartları ile ilgili bilgi veren Adem Arslan, "Yarışmaya katılacak olan yerel radyo ve televizyon katılımcıları, yarışmaya katılmak istedikleri program, haber gibi kategorilerden üçer adet farklı bölüm görüntülerini en fazla beşer dakikalık olacak şekilde DVD ortamında yarışma müracaat adresine elden ya da posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Görsel/işitsel medyadaki alanlar için gönderilecek çalışmalar, 1920x1080 H264 codec veya SD standartta yayıncılık yapan kuruluşlar için DV veya HDV PAL formatı olmalıdır. Yarışmaya katılacak olan yerel dergi ve gazete katılımcıları, yarışmaya katılmak istedikleri dallardan beşer tane materyali hem birebir kendisi ya da renkli kopyası ile hem de DVD ortamında yarışma müracaat adresine elden ya da posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Yarışma şartnamesinin genel içeriğinehttp://www.kizkalesimedyagunleri.com internet adresinden ulaşılabilir ve daha kapsamlı bilgi elde edilebilir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim