KOÇ BURCUNDA YENİAY

5 Nisan 2019 tarihinde saat 11:50'de Koç burcunun 15°17' derecesinde Alpheratz sabit yıldızı kavuşumlu bir yeni ay olacak. Anın yükselen burcu 17°26' ile Yengeç burcudur.

İş ortamında ateşli kazalarla karşılaşabilirsiniz. Bu bağlamda yangınlar ve yanıklara dikkat ediniz. Ayrıca iş ortamında konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Ani kavga ve tartışmalardan uzak durunuz. Arkadaşlarınızdan ya da sosyal çevrenizden elde ettiğiniz maddi kaynaklarınızda azalma görülebilir. Yine eğitim alıyor ya da veriyorsanız buradaki ilişkilerinizde konuşmalarınıza daha dikkatli olunuz. Zira birazcık sivri dilli olup kalp kırabilirsiniz. 

İkili ilişkilerinizde, ortaklıklarla ilgili eski yaşanmış olaylar tekrar gündeme gelebilir. Bunlar sorun oluşturabilir. Ortaklıklarınızın sizin aleyhinize olduğunu, ortağınızın kendi menfaatlerini ön planda tuttuğunun farkına varabilirsiniz. Eşler arasında kıskançlıklar artabilir. 

Venüs'ün Zuben Elschemali sabit yıldızından almış olduğu etkiyle yurtdışından ya da mahkemeden beklenen bir para varsa bununla ilgili güzel gelişmelerin olacağını gösteriyor. Ayrıca eğitim aldığınız bir kurum tarafından onurlandırılabilirsiniz. Dini ya da okült konulara ilgimiz artabilir. 

10. evde gerçekleşecek olan bu yeniay ile birlikte kariyer ortamında ani ayrılıklar, ortamın değişmesi, farklı bir birime atama gibi olaylar karşınıza çıkabilir. 

Ay düğümlerine kare yapacak bu yeniayla beraber ben - sen ve kariyer ilişkilerini kurarken dikkat etmeliyiz. Kariyer alanında yaşanacak değişikliklerle kendimizi ve karşımızda ilişkide olduğumuz kişileri, ortaklıklar kurduğumuz ilişkilerimizi aksatmamalıyız. 

Önceki ve Sonraki Yazılar