Kolesterolü yok edip damarları pırıl pırıl yapan gizli tarif! Hemen işe yarıyor

Kolesterolü yok edip damarları pırıl pırıl yapan gizli tarif! Hemen işe yarıyor

Kolesterol ülkemizde çoğu insanın baş etmek zorunda kaldığı bir sorun ancak bu sorunun çözümü oldukça basit. Kolesterolden kurtulmak için..

Kolesterol her insanın kanında bulunan ve başta karaciğer olmak üzere tüm hücrelerimizce üretilen bir yağ tabakasıdır.


Kolesterol her insanın vücudunda bulunur ancak yediğimiz besinlerle bizler bunların iyi ve kötü kolesterole çevirmek ise tamamen bizim beslenme düzenimize bağlıdır. 

Kolesterol Kaderiniz Değil

Doktorlar tarafından sıklıkla kolesterolü düşürücü etkiye sahip olan olan besinlerin tüketilmesi gerektiğine dair uyarılar gelse de yemek yemeği seven insanımız çoğu kez bu uyarıları dikkate almaz.


Sizi kolesterol belasından kurtaracak aynı zamanda sağlıklı bir bünyeye sahip olmanızı sağlayacak müthiş bir formül ile karşınızdayız.  Bu kürü yılda sadece 1 kez tükettiğinizde kolesterol kavramını daha doğrusu kötü kolesterol kavramını hayatınızdan çıkarmaya hazır olabilirsiniz.


Binlerce yıl önce yazılan  bu reçetenin insan sağlığını korumada son derece etkili olduğu belirtilirken;  kolesterol ve kan damarlarındaki kireçli tortuları temizlediği de tespit edilmiş. Sadece kan damarlarının esnekliğini değil aynı zamanda insan ömrünü de artıran bu ilacı yapmak ise oldukça basit.


Mucizevi Kolesterol Kürü:

300 gram sarımsak ile 1 kg limonun kabuğunu ince biçimde öğütün. Ardındanbir tencerenin içerisinde 1.5 litre su kaynatın. Kaynayınca ocağın altını kısın ve öğütülmüş sarımsak ve limonu ekleyip tencerenin kapağını örtün. Bu şekilde 15 dakika kısık ateşte kaynatın. Sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. 
Bu doğal karışımı 25 gün boyunca her sabah aç karnına yarım çay bardağı olacak şekilde için. 25 günün sonunda 10 gün ara verin ve tekrar 25 gün boyunca tüketin ardından tüketimi bir sonraki yıla kadar tamamen bırakabilirsiniz.

İlgili Haberler
En Yeniler