Komedyen Cem Yılmaz Netflix'te Yayınlanacak Olan Erşan Kuneri'nden Sonraki Projesini Açıkladı

Komedyen Cem Yılmaz Netflix'te Yayınlanacak Olan Erşan Kuneri'nden Sonraki Projesini Açıkladı

Ünlü komedyen ve film yapımcısı Cem Yılmaz, Erşan Kuneri'nin ardından gelecek olan projesinin müjdesini duyurdu. Cem Yılmaz bomba gibi bir proje ile geri dönmeyi planlıyor. Cem Yılmaz bombaları art arda patlatacak...

Cem Yılmaz'dan sevenlerini mutlu edecek büyük haber geldi. Ünlü oyuncu ve komedyen G.O.R.A filminde çok sevilen Erşan Kuneri karakterinin dizisi için hazırlıklarına devam ederken eski ve sevilen bir filminin de devamının geleceği öğrenildi. Başrollerinde Cem Yılmaz, Mazhar Alanson ve Özlen Tekin'in yer aldığı Hokkabaz filminin ikincisi geliyor. 

Twitterdan teşekkür ederek herkese müjdesini duyurdu

Yılmaz, müjdeli haberi ise twitter hesabı üzerinden duyurdu. 2006 senesinde vizyonlara giren Hokkabaz filminin devam versiyonu için hazırlandığını duyurdu. Ünlü komedyen on beş sene öncesinde çektiği bu film hakkında güzel mesajlar aldığı için sevenlerine teşekkür etti ve filmin kendi hikayesi olduğunu dile getirdi. 2022 senesinde Hokkabaz filminin ana karakteri İskender'in başka bir hikayesini daha yapacağını duyurdu.

Yılmaz'ın müjdelediğine göre önümüzdeki sene de Cem Yılmaz yapımı bir devam filmi izleyeceğiz.

Hokkabaz filminin konusu nedir?

Ufak yaşlardan beri sihre merakı olan İskender'in (Cem Yılmaz) sihirbaz olduğuna sadece arkadaşı Maradona (Tuna Orhan) inanmaktadır. Etrafındaki herkes tarafından "Hokkabaz" denilerek aşağılanan İskender'in Kıbrıs gazisi babası Sait (Mazhar Alanson) da diğerleri ile aynı fikirdedir. Oğlunun yaptığı işten utanan Sait, bir gün mecburiyetten İskender ve Maradona ile İstanbul'a apar topar gitmek zorunda kalır. Turne yolculuğu birbirinden ilginç olaylara sahne olurken baba ile oğul da biraz yakınlaşırlar. 

Erşan Kuneri ne zaman yayınlanacak?

Netflix'te 8 bölüm halinde yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisi, tek kamera ile çekilecek. Sit-com tarzında kısa bölümlerle yayınlanacak olan dizi adeta yıldızlar geçidi olacak. Dizide Cem Yılmaz'ın yanı sıra yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Çağlar Çorumlu, kıdemli oyuncu Zafer Algöz, Masumlar Apartmanı'nın yıldızlar Ezgi Mola ile Merve Dizdar ve Nilperi Şahinkaya'nın rol alacağı öğrenildi.

En Yeniler