Korktu Kaçtı Diye tepki gösterilen Fatih Portakal Son Paylaşımıyla gerçekte neden bıraktığını gösterdi

Korktu Kaçtı Diye tepki gösterilen Fatih Portakal Son Paylaşımıyla gerçekte neden bıraktığını gösterdi

Fatih Portakal yeni hayatında çok daha mutlu Oldu. Korktu Kaçtı diye bir çok seveni ve sevmeyeni tepki gösterirken Fatih Portakal şu günlerde oldukça mutlu paylaşımlar yapıyor. Buda stres nedeniyle bıraktığını bir kez daha...

10 Yıldır Ekranlarda görmeye alıştığımız ve reyting rekorları kıran Fox Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal ani bir kararla bıraktı.

Yoruldum kendimi tekrar etmekten bıktım kendimi toprağın ritmine bıraktım şeklinde açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamaların ardından herkes hemen hemen bir iddia ortaya atmıştı.

Onlardan bazıları şöyleydi:

FOX ARTIK YANDAŞ OLACAK: FATİH BU YÜZDEN GÖNDERİLDİ

FATİH PORTAKAL BASKILARA DAYANAMADI KORKTU

FATİH PORTAKAL SİYASETE GİRECEK

FATİH PORTAKAL MUHARREM İNCE'Yİ DESTEKLEYEN TWEET ATTI O YÜZDEN KOVULDU

FATİH VS VS 

Birden çok iddia ortaya attılar. Oysa hepsine ekranda bir cevap vermişti. Ben artık sakinlik istiyorum dedi. Bu bir ara mı tamam mı bilmiyorum diyerek bıraktı ve Kararı Temmuz ayında aldığını kanal yönetiminin kendisini ikna etmeye çalıştığını ama dönmeyeceğini belirttiğini söylemişti:

Şimdilerde ise Fatih Portakal yeni yaşamına ait İnstagram üzerinden paylaşımlar yapıyor. Doğa içerisinde Deniz yeşil ve toprak.

Gerçekten insanın içini ısıtan görüntüler. Bu görüntüleri görenler adam bırakmakta haklı çok daha mutlu gözüküyor yüzü gülüyor yorumunda bulunuyorlar.

Fatih Portakal, ‘bir sabah uyandığımda’ başlığı ile paylaştığı videoda takipçilerine şu ifadeleri kullanıyor:

Bir sabah uyanıyorum, okaliptüs ağaçları, horoz sesleri eşliğinde, başka hiçbir şey yok sadece adımlarımı duyuyorum. Ahırın yanından geçerken tezek ile samanın birleşmiş kokusu, onu içinize çekiyorsunuz.

Yürürken çeşitli otların kokusunu içinize çekiyorsunuz. Karşınıza eski bir ev çıkıyor, evin bacasından tüten dumanı görüyorsunuz. Bunun kokusunu içinize çekiyorsunuz. Ve hatıralarınıza canlanıyor. Ağaçlar, yeşillik, denizi mavi görüntüsü alıyor ve ortaya Durduk köyü çıkıyor.

Ne Diyelim Kendisine Mutluluklar Diliyoruz Hep yüzü böyle gülsün Fatih Portakal İsmini biliyoruz ki Bir gün tekrar ekranda göreceğiz ve o gün gelene dek doya doya tatil yapmasını istiyoruz diyen bir çok seveni var: