Koronavirüse yakalanan ünlü fenomen Reynmen yaşadığı acıyı anlattı sözleri gerçekten ibretlik

Koronavirüse yakalanan ünlü fenomen Reynmen yaşadığı acıyı anlattı sözleri gerçekten ibretlik

Çin'de Başlayan Koronavirüs Zengin Fakir Genç Yaşlı Ünlü Ünsüz tanımıyor. Herkese bulaşmaya devam ediyor. Son yakalanan isim Reynmen oldu. Anlattıkları gerçekten ibretlik:

Bazılarımız hala ciddiye almıyor olsa da Dünyamız büyük bir tehdit altında. Çin'de başladı Dünyaya yayıldı. İlk günler Haziran'da biteceği Eylül'de aşısının bulunacağı söylendi.

Virüs Ne Haziran'da bitti. Ne de aşı bulundu. Aksine bir çok ülke 2.dalganın etkisi altına girdi. Salgın inanılmaz boyutlara yükseldi.

Yakalanan herkes çevresini uyarmaya başladı. Yaşadıklarını Anlattı. Son olarak yakalanan tanıdık İsimlerden biride Ünlü Fenomen oldu.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen koronavirüse yakalandığını açıkladı. Koronavirüs test sonucunu Instagram'dan paylaşan Reynmen, "Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" notunu yazdı.

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Reynmen,"İğrenç ve kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama değil gibiyim. İlginç bir şey. Evdeyim, karantinadayım. Hiçbir yere çıkmıyorum. Kimseyle temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyardım. Gidip testlerini yaptırsınlar. Sonuç olarak ben de bunu birinden kaptım, içimde üretmedim. Herkes dikkat etsin." dedi.