Koronavirüsü önceden bilen astrolog Dinçer Güner 2021 kehanetleriyle herkesi korkuttu

Koronavirüsü önceden bilen astrolog Dinçer Güner 2021 kehanetleriyle herkesi korkuttu

2020 yılı ile ilgili yaptığı öngörüleriyle dikkatleri üstüne çeken Astrolog Dinçer Güner, 2021 yılı için bakın neler söyledi...

Astrolog Dinçer Güner, 2020 yılı gelmeden ciddi bir küresel salgın yaşanabileceği ile ilgili kehanetlerde bulunmuş ve bu yüzden de ciddi anlamda eleştirilmişti. 2021 için de çok iç açıcı konuşmayan ve Amerika'nın bir karışıklık yaşayacağını belirten Güner'in bu söyledikleri de yaşanınca gözler tamamıyla üstüne çevrilmişti. 

Geçtiğimiz günlerde özel bir televizyon kanalında bir programa Astrolog Hande Kazanova ve Öner Döşer ile birlikte katılan Dinçer Güner bakın 2021 yılı için neler söyledi..

Ocak, Şubat, Haziran ve Kasım 2021'e Damga Vuracak!

2021 yılında özellikle Ocak, Şubat, Haziran ve Kasım aylarına dikkat çeken ve 2021'e damga vuracak aylar olarak niteleyen Güner, yıl içerisinde yaşanacak ekonomik sarsıntılar ve ülkede yaşanacak depremlere karşı hazırlıklı olunması gerektiğini ifade etti. 

Aşı savaşlarının sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaşanacağına dikkat çeken Astrolog Dinçer Güner, aşı çalışmalarının bu yılda hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

2021 yılında kova çağının gelmesi ile birlikte bilimin ve bilimsel çalışmaların daha ön planda olacağını anlatan Dinçer; adeta eski dünyacılar ile yeni dünyacılar arasında bir savaş yaşanacak dedi.

Nükleer konusunun hem ülkemizde hem de dünyada gündem olacağını belirten ünlü astrolog, Şubat ve Haziran aylarına ekstra dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

2021'in başlı başına önemli bir yıl olduğunu ve önem arz eden konuları barındırdığını ifade eden Dinçer Güner; su krizleri ve tarımsal sıkıntılar bizleri bekliyor 2025 yılında ise su savaşları başlayacak dedi.

İlgili Haberler