Kötü haber geldi Masumlar Apartmanı dizisi final yapıyor tarih bile belli

Kötü haber geldi Masumlar Apartmanı dizisi final yapıyor tarih bile belli

TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'ndan herkesi şok eden haber geldi. Dizinin hayranları isyan etti. Reyting rekorunu gerçek anlamda kıran Masumlar Apartmanı TRT ekranlarına ne zaman veda edecek?

TRT1'in gerçek anlamda reyting rekoru kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanı yeri yerinden oynattı. Ancak sosyal medyada final dedikodularını da beraberinde getirdi. Dizinin final yapacağı tarih ile alakalı söylentilere göre Masumlar Apartmanı'nın sadece son beş bölümü kaldı.

Kırmızı Oda ile beraber ekranlara yeni soluk getirdiler

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar gibi güçlü kadın oyuncuları barındıran dizi Masumlar Apartmanı, en iyi reyting rakamlarını tutturan dizi olarak kayıtlara geçti. Ünlü dizi konsept anlamında da Kırmızı Oda ile birlikte oldukça farklı bir tarzla sezona giriş yapmıştı.

TRT'nin en güçlü dizilerinden olan Masumlar Apartmanı otuz ikinci bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Hikmet, Han, Gülben ve Safiye İnci'yi istemeye gidiyor. Gülben ise Esat'ın kendisini yanağından öpmesi ile şok yaşıyor. Diğer yandan Safiye kazan dairesindeki klarnet sesini duyar. 

Otuz yedinci bölümde vedasını edecek

Dizi iddialara göre otuz yedinci bölümünde final yapacak. İkinci sezon hakkında henüz bir onay ya da re haberi alınmadı ancak büyük çoğunluğun da düşündüğü gibi dizi ilk sezondan sona ermeyecek. Çünkü TRT'ye büyük bir reyting getiren Masumlar Apartmanı, kolay kolay vazgeçilecek bir dizi değil. Ancak dizinin hikayesinin nereye kadar uzatılacağı da merak ediliyor.

Merve Dizdar yeni sezonda olmayabilir

Öte yandan dizinin hayranları da yaz sezonunda Masumlar Apartmanı'nı özleyeceklerini ve biran önce zamanın geçip Eylül ayının gelmesini diliyorlar. İkinci sezonunda neler olacağı da merak edilen Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterinin olmayacağı da biliniyor. Merve Dizdar başka bir film projesi için diziden ayrılacak. Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar, Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Kuru Otlar Üzerinde için kameralar karşısında olacak.