Kova Burcu Aşk Hayatı nasıl?

Kova Burcu Aşk Hayatı nasıl?

Kova burcu kesinlikle çok zeki bir burçtur.

Bu burçta yer alan insanlara dışarıdan baktığınız zaman esprili ve içten görebilirsiniz. Ancak yine de çok zeki olması nedeni ile biraz korkutucu olabilir.

Başkalarının aklına gelmeyen şetler bu burcun insanının aklına gelebilir. İlginç fikirleri ve hayata bakış açısı sizi son derece mutlu edebilir. Size farklı gelecektir ve de hoşunuza gidecektir.

Kesinlikle zeki insanlar ile sohbet etmek hoşuna gider. Bunun yanı sıra entelektüel yapısını herkesin takdir etmesini ister. Belki de bu nedenle flörtleşmek onlar için vazgeçilemezdir. Eğer bu burçtan birisi ile birlikte iseniz, kesinlikle eleştirmemelisiniz. Eleştiriye karşı son derece hassastır.

 

Kova Burcu Nasıl Bir Sevgilidir?

 

Eğer doğum haritasında başka yıldızlardan sert bir etki almadı ise, kesinlikle burcun insanı son derece kıskanç olacaktır. Sevgilisini sahiplenen ve de korumacı bir yapısı vardır. Ancak asla çok fazla kısıtlayıcı ve de kıskanç bir yapısı yoktur. Genel olarak kendisine güveni tam olduğu için kıskanmak ona göre değildir. İlişki konusunda ileriye dönük sözler vermeyi sevmez. Çünkü o hiçbir konuda tam olarak net olmayı sevmez.

 

Kova Burcu Aşkını Nasıl Yaşar?

Genel olarak Kova burcu insanı için yoğun duygusallıklar çok uzaktır. Hayata bakış açısı her zaman mantık dahilindedir. Çok kolay aşık olmaz ancak aşık olduğu zaman da size bağlı bir ilişki olur. Örneğin siz ne kadar severseniz O da o kadar sever. Siz ne kadar çapkınlıktan uzak durursanız O da o kadar uzak durur. Bu nedenle ipler sizin elinizdedir, diyebiliriz. Sürekli şikayet eden insanlardan uzak durur. Hayata her zaman olumlu bakan kişiler ile birlikte olmak ister. Kova burcu ile birlikte olmak istiyor iseniz, sorunları büyütmemeye alışmalısınız.