Kritik bir gelişme.. Almanya'nın çok gizli projesi ortaya çıktı..

Kritik bir gelişme.. Almanya'nın çok gizli projesi ortaya çıktı..

Almanya'da yine bir son dakika gelişmesi var. Almanya'nın çok gizli projesi ortaya çıktı. Buna göre Almanya'nın çok gizli projesi Jürgen Klopp

Almanya spor dünyası bu gizli projeyi konuşuyor. Almanya Futbol Federasyonu tarafından yapılan gizli proje ortaya çıktı. DFB'nin şuanda Liverpool'un başında kupa koleksiyonu yapan Jürgen Klopp'u uzun vadede Milli Takımın başına getirmeyi planladığı ortaya çıktı... 


Almanya gündemine oturan iddia Alman basınında yayınlandı.. İddiaya göre Joachim Löwyönetimiyle uzun süredir çalışan DFB, 2022 Dünya Kupası Elemeleri sonrasında Klopp'u takımın başında düşünüyor.

2021'deki Avrupa Şampiyonası'nın ardından 2022 Katar Dünya Kupası sonrasında sözleşmesi bitecek olan Löw ile vedalaşmak isteyen Almanya'nın en büyük planının Klopp'u takımın başına getirmek olduğu iddia ediliyor.. 

Öte yandan Alman basınında yer alan haberde bazı ilginç ifadelere daha yer verilmiş.

Almanya'nın planını bozan tek şey ne o açıklanmış. Buna göre Klopp'un Liverpool ile olan sözleşmesi. Liverpool ile 2024 yılına kadar kontrat imzalayan başarılı hocanın Almanya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'nda takımın başında olmak istemeyeceğini ise düşünmeyeceği söyleniyor..

Alman basınında yer alan bu gizli proje futbol dünyasında en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı..