Kurtlar Vadisi Kaos Ne zaman Başlıyor? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yayınladığı dönemde Necati Şaşmaz tarafından canlandırılan Polat Alemdar karakteriyle fırtınalar estiren Kurtlar vadisi dizisi geri dönüyor! Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yayınlanacak olan dizi hangi kanalda yayınlanacak? Kenan İmirzalioğlu oynayacak mı?

Kurtlar Vadisi Kaos Ne zaman Başlıyor? Hangi Kanalda Yayınlanacak?
Yayınlanma Tarihi : 24 Mart 2021 19:20

Sonunda Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili net ve ayrıntılı bilgiler gelmeye başladı! Dizinin yayın tarihi bile açıklandı

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden olan Kurtlar vadisi yeni adıyla ve yeni kadrosuyla ekranlara geri dönüyor. O günlerdeki reytingi yakalayacak mı bilinmez ama geri dönüyor haberleri bile fırtınalar estirmeye yetiyor. Hemen hemen her gün diziyle ilgili haberler yayınlanıyor.

Yayınlanan son haberde diziyle ilgili tüm gelişmelere yer verildi. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hangi kanalda yayınlanacak o muhtemel kanalda belli oldu.

İster internette ister Televizyonda Tekrarları bile izlenme rekoru kıran fenomen dizi yeniden ekranlara dönmek için adeta gün sayıyor. Önümüzdeki aylarda cast çalışmalarının tamamlanması beklenen kurtlar vadisi kaos adlı dizi ile ilgili sıcak gelişmeler peş peşe yaşanmaya devam ediyor.

Magazin dünyasını sarsan yeni İddialara göre Star TV ve Show TV ile anlaşmaya varan Kurtlar Vadisi'nin hangi kanalda oynayacağına günler kala oyuncu kadrosu ile de flaş iddialar gelmeye devam etmektedir. 

Bilindiği gibi Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri Polat Alemdar'ı oynamakta oaln Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi Kaos için anlaştığı kanalın belli olduğu iddia ediliyor. 

232301-728x410.jpg

Yayınlandığı yıllarda hatırlarsınız Show TV de yayınlanmaktaydı son iddialara göre ise Daha önce Show TV ile anlaştığı iddia edilen fakat kanal yönetimi tarafından yalanlanan dizi için Necati Şaşmaz'ın, projenin yapımcısı olarak Star TV ile anlaşma imzaladığı öne sürülmektedir... 

Diziyle ilgili gelişmeler bu şekildeyken Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ve yeni kadrosuyla hazırlıklarını sürdürmekte. Türkiye ve Balkan dünyasına damga vuran Dizinin yapımcısı ve başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, ise "Kurtlar Vadisi Kaos diye bir dizimiz olacak. Senaryosunu yazdık. Onu yakın bir zamanda televizyon ekranında inşallah, şubat ayı gibi düşünüyoruz. Senaryosu bitti, bir kaç bölüm yazıldı. Tabii ki üzerinde değişiklikler olacaktır, gündemi yakalamak adına" şeklinde bir açıklamada bulunmuştu

STAR TV EKRANINDA KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

kurtlar-vadisi-2.png

Gelen son bilgilere göre Ekim 2021 Tarihinde Kurtlar vadisi dizisinin yeniden ekrana dönmesi bekleniyor... Diziyle ilgili son gelişmeler bu şekildeyken Kenan İmirzalioğlu ise dizinin kadrosunda olmayacağını açıkladı

Öte yandan bir çok haber sitesinde yayınlanan haberlere Dizi yönetiminin yanıt vermemesinin nedeni ise dizinin önceden yapılmış bedava reklamı olarak değerlendiriliyor

Bu yüzden basında yer alan haberlere gerek dizi yöneticileri gerekse Necati Şaşmaz yanıt vermemeyi tercih ediyor

Nedeni ise dizinin bedavaya reklamının yapılıyor olması

Hangi kanalda yayınlanacak bilinmez ama yayınlandığı anda bir çok diziyi tahtından edebilecek bir dizi olduğu kesin

Şimdilik Star tv ekranında yayınlanacağına kesin gözüyle bakılan Kurtlar Vadisi Kaos'un Acun Ilıcalı'nın kanalında yayınlanacağını öne sürenler bile bulunuyor.