Kurtlar Vadisi'nin Yıldızı Necati Şaşmaz Hakkında Eski Eşinden Şaşkına Çeviren İddia

Kurtlar Vadisi'nin Yıldızı Necati Şaşmaz Hakkında Eski Eşinden Şaşkına Çeviren İddia

Bir dönemin ünlü aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz, 2012 senesinden bu yana evli olduğu ve iki çocuğu olan eşinden ayrıldı. Eski eşten ise şok eden bir iddia gündeme geldi...

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile akıllara kazınan ve büyük üne kavuşan Necati Şaşmaz 2012 senesinde evlendiği Nagehan Kaçıkçı ile yollarını ayırdı. Kaşıkçı ile Şaşmaz boşanma nedeni olarak öyle iddialar ortaya attılar ki duyanların ağzı açık kaldı.

İki senedir süren boşanma süreci resmen sona erdi. Necati Şaşmaz, dokuz senelik eşi Nagehan Kaşıkçı'dan resmen boşandı. Boşanma davasının sonuçlanması ile "çok ağır kusur" iddiası da gün yüzüne çıktı. 

Yalnızca çocuklar için nafaka ödeyecek

İki taraf da birbirleri hakkında çeşitli iddialar öne sürerek tazminat talebinde bulundu ancak mahkeme hem Alemdar'ı hem de Kaşıkçı'yı kusurlu buldu. Eşit kusurlu bulunan çiftin çocuklarının velayeti ise anne Kaşıkçı'ya verildi. Necati Şaşmaz ise belirli günlerde çocukları ile vakit geçirecek. Şaşmaz, sadece çocukları için her ay da 16 bin lira nafaka ödeyecek.

Mahkeme ikisini de reddetti

Nagehan Kaşıkçı Necati Şaşmaz'dan hem cinsel, hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü öne sürmüş ve bu nedenle Şaşmaz'dan kendisi ve çocukları için toplamda 60 bin lira tazminat talep etmişti. Ancak Kaşıkçı'nın talebi reddedilmişti. 

Kaşıkçı'dan şaşkına çeviren iddialar

Kaşıkçı'nın ise yargı sürecine devam etmek istedi ve mahkemenin verdiği kararı istinaf mahkemesine taşıyacağı öğrenildi. Ancak Kaşıkçı'nın reddi ise hakim talebi mahkemece reddedildi.  Mahkemedeki iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü.

KAYNAK: TV100

En Yeniler