Kurtulmuş Muhafeleti çıldırtacak bir yorum yaptı!

Kurtulmuş Muhafeleti çıldırtacak bir yorum yaptı!

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu'nun Gülyalı ilçesinden yapımına başlanacak olan Ordu Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nun Temel Atma Töreni'ne katıldı.

Törene Kurtulmuş'un yanı sıra Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak ve Ergün Taşçı, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mehmet Metiner ve Tülay Kaynarca, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ve çok sayıda davetli katıldı.


"MİLLET 1 KASIM'DA KRİZİ DEĞİL, İSTİKRARI VE GÜÇLÜ TÜRKİYE'Yİ SEÇTİ"


Temel atma töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 1 Kasım seçimlerine değindi. 1 Kasım'da milletin istikrarı seçtiğini belirten Kurtulmuş, "1 Kasım seçimlerinin ardından millet gayretini ortaya koydu. Millet dedi ki, 'biz Türkiye'nin bugün ki seviyesine rıza göstermiyoruz. Daha ileriye gitmesi lazım. Dünyanın 10 büyük ekonomisinden birisi olması lazım, daha güçlü bir Türkiye istiyoruz. Daha özgür bir Türkiye istiyoruz ve sözü dünyanın her yerinde dinlenen bir Türkiye istiyoruz. Onun için krizler kaoslar istemiyoruz. Onun için ne yöne gideceğini bilmeyen bir Türkiye değil, gideceği istikameti belli olan hem refahtan yana hem adaletten yana, hem halktan yana, hem toplumsal bütünleşmeden yana yürüyen bir Türkiye istiyoruz'. Milletimiz Allah'a çok şükür lütfetti, derin feraseti ile Türkiye'deki kriz tüccarlarına, bölgedeki ve dünyadaki kriz tüccarlarına inat 1 Kasım'da krizi değil istikrarı ve güçlü Türkiye'yi seçti" diye konuştu. ( İHA )