Lucifer 5.Sezon sezon 2.kısım için beklenen müjde geldi.Ancak herkesi üzecek kötü bir sürpriz var..

Dünyada milyonlarca izleyicisi olan Lucifer'dan sevindiren müjde geldi. Herkes 5.Sezon 2.Kısmın ne zaman yayınlanacağını merak ederken bir müjde birde kötü haber geldi Lucifer hayranlarına..

Lucifer 5.Sezon sezon 2.kısım için beklenen müjde geldi.Ancak herkesi üzecek kötü bir sürpriz var..
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2020 23:01

Lucifer yayınlandığı günden itibaren Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Lucifer bilindiği gibi 5 sezondur devam eden dünya klasiklerinden birisi olma özelliğini taşıyor.

Lucifer çok sayıda dile çevrilen bir dizi.

Lucifer Türkiye'de de milyonlarca kişi tarafından izlenen bir dizi. Sevilen dizinin 5.sezonu iki parçada yayınlanacak.

DİZİ VEDA EDECEK

İlk parçası yayınlanan  5.Sezonun ikinci parçasının Aralık Ayında gelmesi bekleniyor.. 2021 Yılında ise 6.Sezonu yayınlanacak olan dizi final yaparak izleyiciye veda edecek.

TOM ELLİS SIKILMIŞ

Lucifer karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Tom Ellis yaptığı açıklamada diziye devam etmek istemediğini ve sıkıldığını belirtti.

Tom Ellis tiyatroya dönmek ve tiyatro oyunculuğu yapmak istiyor. Bu karar yayıncı platform olan Netflix tarafından da onaylanırsa 6.Sezon sonunda Lucifer dizisinin yeni bölümleri artık yayınlanmayacak.

Çok sayıda izleyici 5.Sezon 2.Kısmın ne zaman yayınlanacağını merak ederken gelen bu üzücü haber dizinin milyonlarca hayranını oldukça üzdü.

HAYRANLARI KIZGIN

Platform ve Dizi yapımcılarının özelliklede başrol karakteri Tom Ellis'in Lucifer dizisine devam edip etmeyeceği merak edilirken milyonlarca izleyici sosyal medyadan tepki göstererek karar değiştirmeleri gerektiğini dile getiriyorlar.

Lucifer Şimdiye kadar dünyanın bir çok bölgesinde yayınlanmış ve milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan sayılı dizilerden birisi olma özelliğini taşıyor.

Başrollerinde Tom Ellis adını dünyaya bu dizi sayesinde duyurmuştur..