Lucifer dizisinden kötü haber yeni bölümler yayınlanmayacak izleyiciyi yıkan haberi başrol açıkladı!

Lucifer dizisinden kötü haber yeni bölümler yayınlanmayacak izleyiciyi yıkan haberi başrol açıkladı!

Tom Ellis yaptığı açıklamayla Lucifer dizisinin milyonlarca hayranını yıktı! Tom Ellis artık sıkıldığını açıklayarak devam etmek istemediğini söyledi ve yeni işini ilan etti.

Tom Ellis tarafından yapılan açıklama medyanın gündeminden düşmüyor. Dünyanın en çok izlenen dizisi Lucifer takipçileri bu aralar çok dertli. Tom Ellis tarafından yapılan açıklama dizinin hayranlarını adeta yıkan türden...

Tom Ellis bizzat duyurdu ve uğraşmak istediği alanı da ilan etti..

Dünyada milyonlarca takipçisi bulunan Lucifer dizisinin herkes yeni sezonunu merak ederken dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis kötü haberi verdi! Lucifer'den sıkıldım diyerek kötü haberi verdi..

Kuşkusuz Lucifer dizisi günümüzde en çok izlenen diziler arasında. Dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen Lucifer artık yayınlanmayacak.

Herkes 7.Sezon ne zaman yayınlanacak diye merak ederken dizinin 6.Sezonla birlikte izleyiciye veda edeceği resmen açıklandı.

Dizinin başrol oyuncusu yaptığı açıklamayla milyonlarca hayranını hayal kırıklığına uğrattı. 

Express tarafından yapılan haberde dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis kariyer planlarını anlattı. Dizisinin 6 Sezonu gerçek bir başarı diyen Ellis bu büyük bir duygusal yolculuk oldu değerlendirmesinde bulunarak artık yapmak istemediğim bir şeyi sürdürmek istemiyorum daha doğrusu sanmıyorum açıklamasında bulundu.. 

Ellis ayrıca yakın bir dönemde yaptığı açıklamada ise tiyatroya döneceğini açıklamıştı. Ayrıca koronavirüs salgını tarafından yaratılan belirsizlik nedeniyle tiyatro sektörünün yaşadığı olumsuzluklarla ise şu açıklamayı yapmıştı.

Açıkçası bu şuanda tiyatroda çalışan biriyle konuşulması zor bir konu diyerek tiyatronun ölmeyeceğine inandığını ve geri döneceğini bunun bir parçası olacağına inandığını açıklamıştı..

Önümüzdeki haftalarda dizinin son bölümlerinin yayınlanarak  izleyiciye veda etmesi bekleniyor..

Yayınlandığı günden itibaren fırtınalar estiren dizi Netflix PLATFORMUNDA en çok izlenen ve milyonlarca hayran kitlesi olan bir dizi..