18 Nisan 2022 Burç Yorumları - Oğlak işte şanslı, Yengeç dertli, Terazi rahat, Kova yorgun

18 Nisan 2022 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız. Özellikle Oğlak, Yengeç, Terazi ve Kova biraz ön planda olacak. koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun günlük yorumları

18 Nisan 2022 Burç Yorumları - Oğlak işte şanslı, Yengeç dertli, Terazi rahat, Kova yorgun
Yayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2022 14:51

Pazartesi günü burçlar ne söylüyor? Gününüz nasıl geçecek? Bugün iyi ya da kötü sizler neler bekliyor? İşte 18 Nisan 2022 Pazartesi günlük burç yorumlarınız

KOÇ BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Koç burcundan olanların bugün biraz daha temkinli olmasında fayda var. Parasal açıdan sorunlu bir gün olabilir. Beklediğiniz bir para varsa gelmeyebilir. Ya da biri sizden borç isteyebilir. Ya da siz gereksiz bir harcama yaparak sonrasında da üzülebilirsiniz.

BOĞA BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Boğa burcu bugün ilişkilerinde sorun yaşayacak görünüyor. Sabah saatlerinden itibaren sizi üzebilecek ya da kırabilecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Takmamaya dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

İkizler duygusallığı üzerinde yine... İkizler burcundan olanlar geçmişten gelen bir dostun anlatacaklarıyla yıkılabilir. Yine de fazla duygusallık iyi değildir. Rahatlamaya çalışın. Sizi başka konulara odaklayacak hobiler edinin. Yürüyün ve müzik dinleyin. Gürültüden bugün uzaklaşmak iyi gelebilir. 

YENGEÇ BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Yengeç burcundan olanlar bugün yine gerçekten çok dertli. Nedendir bilinmez bazı olaylar Yengeç burcundan olanları çok üzecek. Üstelik bu olaylar arasında oldukça büyük sorunlar var. Kimini ailevi sorunlar etkileyecekken kimini işyerindeki sorunlar etkileyecek. Kimini arkadaş ilişkileri kimini de dış dünya. Kısacası Yengeç burcundan olanların bugün çok dertli bir gün geçireceklerini söyleyebiliriz. 

ASLAN BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Aslan burcundan olanlar bugün yine tuhaf işlerle karşılaşabilir. Herkese güvenmeyi artık bırakın. Daha ne kadar güveniniz boşa çıkacak. Bugün size yapılacak teklifleri sakın düşünmeden kabul etmeyin. İleride başınıza iş açacak işler olabilir bu işler. Bu yüzden dikkati her zaman sağlam tutmak gerek.

BAŞAK BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Başak burcundan olanlar neşeli bir pazartesiye merhaba diyecekler. Bu neşe tüm haftayı etkileyecek. Yaz giderek yaklaşırken tatil planları bile yapmaya başlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Uzun bir süredir terazi maddi açıdan sorun yaşayan bir burçtu. Bolluk ve bereket yaklaşıyor. Kısa bir süre sonra eliniz daha da bollaşacak. Sorunların üstesinden geleceksiniz. Daha mutlu olmaya başladınız. Mutlu olacağınız ve bu mutluluğu çevrenize yansıtacağınız günler ayrıca giderek yaklaşıyor. 

AKREP BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Tıpkı Terazi gibi Akrep burcundan olanları da mutlu bir gün bekliyor. Öyle ki çok sayıda sorunun üstesinden gelebileceğiniz gibi mutluluk ve bolluk dolu günler yolda. İşleriniz açılacak. Parasal açıdan yaşadığınız tüm sıkıntılar yok olmak üzere. Biraz daha sabredin

YAY BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Yay burcundan olanları pek iyi bir şey beklemediği gibi kötü bir şeyde beklemiyor. Sıradan bir gün geçirecekler. Üstelik yorulmayacaklar bile. Günün nasıl geçtiğini anlamadan bir günün bitişine tanık olacaklar. Hayat tarzınızda değişiklik yapmanın vakti artık çoktan gelmiş görünüyor. 

OĞLAK BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Oğlak aşk hayatında bugün kötü bir gün geçirebilir. İş hayatında ise tam bir şans günü. Oğlak burcundan olanları çok mutlu bir gün bekliyor. Üstelik bu şanslı günün etkileri günlerce sürecek. Hadi yine iyisiniz güzel bir gündesiniz. 

KOVA BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Kova burcundan olanlar bugün çok yorulacaklar. Bu yorgunlukla baş etmeniz gerek. Aksi takdirde hasta olabilirsiniz. Kendinize birazcık zaman ayırmanız en iyisi gibi duruyor. Bu kadar yorgunluk pek iyi değil. Unutmayın bedeninizin de dinlenmeye ihtiyacı var. 

BALIK BURCU 18 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Balık burcundan olanları pek güzel bir gün beklemiyor. Sıradan ve yorucu bir gün.. Bazı sorunlar yaşanabilir. Ama hepsi kolay türden sorunlar. Bu yüzden fazla dert etmeye gerek yok.

Sadece sakin olmayı başarabilirseniz bugünün de kolay bir şekilde bitmesine tanık olacaksınız.