2 Haziran günlük burç yorumları; Teraziler hayal kırıklığına uğruyor, Boğalar Pazar keyfi yapıyor!

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 2 Haziran 2022 Perşembe günlük burç yorumları!

2 Haziran günlük burç yorumları; Teraziler hayal kırıklığına uğruyor, Boğalar Pazar keyfi yapıyor!
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2022 02:40

KOÇ BURCU

Hedefleriniz konusunda net olacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için sürekli çaba sarf ettiğiniz için ödüllendirileceksiniz. Bugün borç para vermekten kaçının. Tüm yıldızlar bugün uygun durumda konumlandırılmıştır; sadece zamandan yararlanın. Uzak bir akrabanızdan beklenmedik iyi haberler alacaksınız.

İlişkiniz varsa; Eşiniz enerji dolu olacak. Uzun bir çatışmadan sonra evlilik ilişkinizi daha iyi hale getirmek için en iyi zaman.

Yalnızsanız; Romantik bir ilişki başlayabilir.

BOĞA BURCU

Geliriniz istikrarlı bir şekilde artacağından, mali durumunuz için harika bir dönem başlıyor. Tüm sıkı çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Bugün, yakın biriyle kavga edebilirsiniz.

İlişkiniz varsa; Aşk hayatı romantik olacak. Kendinizi ruh eşinizin yanında dururken bulacağınız yeni bir dünyaya götürecek romantik bir yolculuğa çıkabilirsiniz

Yalnızsanız; Kuaför veya spa gibi bakım faaliyetlerinde zaman harcayacaksınız.

İKİZLER BURCU

Bugün her şeye sıfırdan başlayacaksınız. Son birkaç gündür sizi rahatsız eden uzun süredir devam eden sorununuz çözülecek. Günün sonunda güzel haberler duyacaksınız. Çevrenizdeki insanlardan manevi destek alacaksınız. Temel ev eşyalarına para harcayacaksınız. Bugün alacağınız kararlar olumlu yönde gidecek.

İlişkiniz varsa; Eşiniz size karşı duygularını ifade ederek size sevgi yağdıracaktır.

Yalnızsanız; Kendinize yeterince zaman ayıracaksınız.

YENGEÇ BURCU

Kariyeriniz ve hayatınız hakkında kararlar alırken kafanız karışacak. Bugününüzü ve geleceğinizi parlak kılmak için çok çalışmanız gerekiyor. Bir arkadaşınızdan alacağınız küçük bir iltifat sizi hedeflerinizi belirlemeye teşvik edecektir. Ruh haliniz günün ilerleyen saatlerinde iyileşecektir.

İlişkiniz varsa; Sevdiğinizi istemeden inciteceksiniz. Hatalarınızı fark edin ve işler daha da kötüleşmeden düzeltin. Uzun bir aradan sonra eşinizle huzurlu bir gün geçireceksiniz.

Yalnızsanız; Akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan beklenmedik hediyeler alacaksınız.

ASLAN BURCU

Sağlığınız mükemmel kalacak. Parasal kazanç beklentilerinize göre olmayacaktır. Bir aile üyesinin davranışları sizi rahatsız edebilir. Yaratıcı yönünüzün ortaya çıkmasına izin verin.

İlişkiniz varsa; Partnerinizin harika yanını göreceksiniz.

Yalnızsanız; Aşk hayatı harika olacak.

BAŞAK BURCU

Hayal kırıklığının sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Parayla ilgili bir davaya karışırsanız mahkeme kararı lehinize gelebilir. Dikkatsiz tavrınız ebeveynleri endişelendirebilir. Herhangi bir yeni projeye başlamadan önce onları güvenle alın.

İlişkiniz varsa; Eşiniz size kendinizi özel hissettirecek.

Yalnızsanız; Kendinize bolca zaman ayırın.

TERAZİ BURCU

Sağlık sorununuz nedeniyle önemli bir görevi tamamlayamayabilirsiniz. Paranın önemini anlamıyorsun. Ailenizin refahı için çok çalışın. Eylemleriniz, açgözlülük tarafından değil, sevgi ve olumlu vizyon tarafından belirlenmelidir.

İlişkiniz varsa; Eşinizin sağlık durumu sizi endişelendirebilir.

Yalnızsanız; Aşkta hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

AKREP BURCU

İstenmeyen düşünceler zihninizi meşgul edebilir. Ekstra para kazanmak için yenilikçi fikir kullanın. Çocuklarınızın cömert davranışınızdan faydalanmasına izin vermeyin. Öfkenizden dolayı ailenizin bir üyesiyle kaba konuşabilirsiniz.

İlişkiniz varsa; Partneriniz bugün sizi üzebilir.

Yalnızsanız; Aşk hayatı harika olacak.

YAY BURCU

Fiziksel olduğu kadar ruhsal kazanımlar için de meditasyon ve yoga yapın. Finansal olarak güçlü kalacaksınız. Bugün, para kazanmak için sayısız fırsatla karşılaşacaksınız. Ev işi yorucu olacak ve zihinsel stresin başlıca nedeni haline gelecek. Yanlış iletişim veya bir mesaj, gününüzü kötü geçirebilir. Seyahate çıkanlar kendilerini rahat ve mutlu hissedecekler.

İlişkiniz varsa;. Eşiniz bugün zor durumlarınızda size destek olmak istemeyebilir.

Yalnızsanız; Bugün özel biriyle güzel zamanlar geçirebilirsiniz ve bu tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olabilir.

OĞLAK BURCU

Yakın bir arkadaşın yardımıyla, bu burçtaki bazı işadamlarının parasal faydalar elde etmesi muhtemeldir. Bu para, birçok sorununuzun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Evinizde bazı gerginlikler olacak, ancak aileniz size tam destek verecek. Bugün iyi bir arkadaşınızla buluşacak ve onunla güzel vakit geçireceksiniz ancak bu süre içinde alkol tüketmekten kaçınmalısınız.

İlişkiniz varsa; Aşk partneriniz bugün gerçekten güzel bir şeyle sizi şaşırtacak.

Yalnızsanız; Bir gezide güzel bir yabancıyla tanışmak size iyi deneyimler kazandırabilir.

KOVA BURCU

Bugün enerji seviyeniz yüksek kalacak; bu nedenle, bekleyen görevleri tamamlamak için onu tam olarak kullanmalısınız. Finansal olarak güçlü kalacaksınız. Bugün para kazanmak için sayısız fırsatla karşılaşacaksınız. Ailenizdeki yaşlı bir kişinin sağlığı biraz endişeye neden olacaktır. Sevgili ilişkisinde yanlış anlaşılmanız muhtemeldir. Bu burcun öğrencileri saatlerce televizyon izleyerek veya cep telefonunda vakit harcayarak yaparak zaman kaybedecekler.

İlişkiniz varsa; Evlilik hayatınız bugünlerde pek heyecan verici değil; partnerinizle konuşun bir şeyler planlayın.

Yalnızsanız; Müzik dinlemek, dans etmek veya bahçıvanlık yapmak gibi hobilerinize biraz zaman ayırmak size tatmin duygusu getirecektir.

BALIK BURCU

Hayatta daha iyimser olmaya çalışın. Güveni ve esnekliği arttırır. Korku, nefret, kıskançlık ve intikam gibi olumsuz duyguların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Ekstra para kazanmak için yenilikçi fikirlerinizi kullanın. Bir arkadaşınız kişisel sorunlarını çözmek için sizden tavsiye isteyebilir.Bugünkü işinizi yarına ertelerseniz, önümüzdeki günlerde olumsuz sonuçlara katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

İlişkiniz varsa; Bugün, partnerinizin sevgisinin, hayatınızın acılarını unutmanıza yardımcı olduğunu anlayacaksınız.

Yalnızsanız; Bugün, boş zamanınızı değerlendirecek ve geçmişte katılmadığınız bekleyen görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.