22 Mart 2022 Günlük burç yorumları: Yaylar çok yoğun , Oğlaklar zorda, terazi mutlu

Gökyüzü bugün neler söylüyor? Balık burcundan olanları bekleyen gelişmeler ele alındı. Yaylar ve Oğlak burcundan olanlarla Terazi burçlarını da yakından ilgilendiriyor. İşte 22 Mart 2022 Günlük burç yorumları

22 Mart 2022 Günlük burç yorumları: Yaylar çok yoğun , Oğlaklar zorda, terazi mutlu
Yayınlanma Tarihi : 21 Mart 2022 18:56

KOÇ BURCU

Herkese neler yapabileceğinizi göstermek için iyi bir gün.. Bugün yapmak istediklerinizi paylaşmaya ne dersiniz? Hiç beklemediğiniz güzel haberler alacaksınız.

İlişkiniz varsa aranız açıksa bugün barışma  günü olabilir. Aşıksanız sevgi dolu bir gün geçireceksiniz. Yalnızsanız eğer aşka kapınızı açacaksınız. 

ASLAN BURCU

Aslan burcu bugün gerçekten de neredeyse kendisini test ettirecek. Zor bir gün sizi bekliyor. Dikkat etmenizde fayda var.  İlişkiniz varsa ayrıntılara bugün sakın takılmayan kavga çıkabilir. Yalnızsanız eğer sosyal hayatta fark edilmemek bugün sizi üzebilir. 

 
YAY BURCU

Yay burcundan olanlar bugün çok yorulacak. Zor bir gün geçirecek. Ancak kendinize vakit ayırmanızda fayda var. Bu kadar yorgunluk sizi hasta edebilir. İlişkiniz varsa partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz. Yoksa ilişkiniz bir süre daha yalnız kalacaksınız. Çünkü bugün gerçekten çok yorulacaksınız. 
 
BOĞA BURCU

Boğa burcu bugün yeni şeyler öğrenecek. Hiç ummadığınız güzel şeyler üstelik. Sosyal ortamda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gün olabilir. İlişkiniz varsa iyi vakit geçireceksiniz yoksa yeni bir aşk kapısı kapınızı çalacak gibi duruyor. 
 
BAŞAK BURCU

Başak burcundan olanlar işte kötü bir gün geçirecek. Eğer aşka kapıyı araladıysanız bugün o gün değil. Kötü bir süreç geçirebilirsiniz. İlişkiniz varsa büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. 
 

OĞLAK BURCU


Oğlak burcunda olanlar bugün maddi zorluk yaşayabilirler. Gerek işte gerek evde sorun günü. İlişkiniz varsa tartışmadan uzak durun. İlişkiniz yoksa dostlarınızla iletişime dikkat edin bugün onları üzebilirsiniz. 
 
İKİZLER BURCU


Bugün büyük bir başarı sizi bekliyor. Üzümü yiyin bağını sakın sormayın. Yoksa gelen fırsatı geri tepmiş olursunuz. Ayrıca ilişkinizde de güzel bir süreç sizi bekliyor. İlişkiniz yoksa kim bilir belki tesadüfen biriyle tanışabilirsiniz. 

TERAZİ BURCU


Terazi burcu bugün güne mutlu başlayacak. Uzun zamandır bekledikleriniz gerçek olacak. Dualarınız sanki kabul oluyor.

İlişkiniz varsa bu mutluluğu onunla paylaşacaksınız. İlişkiniz yoksa aile bireyleri ya da dostlarınızla bu sevinci paylaşacaksınız. 


KOVA BURCU


Bugün biraz kendinizi rahat bırakmanızda fayda var. Kova burcundan olanlar için iyi bir Salı değil. Kendinizi rahat bırakmazsanız eğer büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Partnerinizin üzerine bugün sakın gitmeyin. İlişkiniz yoksa çevrenizdekilerin üzerine gitmeyin yoksa büyük sorunlar baş gösterebilir. 

YENGEÇ BURCU


Ne kadar yoruldu Yengeç burcundan olanlar böyle. Sanki iyi bir tatili hak ediyorlar? Bugün biraz kendinize zaman ayırmanız iyi olacak. Gerçekten ufkunuzu açacak gelişmelere tanık olabilirsiniz. İlişkiniz varsa onunla da ara vermeniz iyi olabilir. Hem o hem siz kafanızı dinlersiniz.

İlişkiniz yoksa kapıları bugün kapatın kimse gelmesin. Çünkü sağlıklı kararlar alamayacağınız bir gün. Sonra pişman olmayın. 

AKREP BURCU

Akrep yine gizemli bir gün geçirecek. Ancak mutlu olacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz şey gerçek olacak.

İlişkiniz varsa onu biraz daha önemseyin. Mümkünse yalan söylemeyin. Gizeminizi çözdüğü zaman iş işten geçmiş olabilir.

İlişkiniz yoksa arkadaşlarınıza biraz daha önem verin. Mutluluğunuzu bugün onlarla paylaşın. 

BALIK BURCU


Balık burcundan olanlar zorlu bir gün geçirebilirler. Bu yüzden dikkatli olmaları yararlarına. Havalar hala soğuk. Kalın  giyinseler iyi olacak.

Sanki hastalık kapılarını çalmak üzere. Eğer sorun yaşamak istemiyorsanız dikkat etmeniz iyi olacak.